Komentāri
Iereibis klients ar nazi atgriežas spēļu zālē pēc paša atstātās dzeramnaudas
FOTO: LETA

Šonakt kādā spēļu zālē Brīvības ielā 1971. gadā dzimušam vīrietim izdevās laimēt prāvu naudas summu. Dodoties prom ar tikko iegūto laimestu, vīrietis tās darbiniekiem atstāja tējas naudu 50 eiro apmērā. Tomēr apmēram stundu pēc priecīgā notikuma viņš atgriezās spēļu zālē un, piedraudot spēļu zāles darbiniekiem ar nazi, pieprasīja atdot paša atstāto tējas naudu, atklāj Valsts policija (VP).

Policija atklāj, ka starp spēļu zāles personālu un iereibušo klientu izcēlies konflikts, kurā iesaistījās apsargi. Cenšoties savaldīt iereibušo vīrieti, vienam no apsargiem tika nodarīti miesas bojājumi. Un līdz ar konflikta saasināšanos, ap pulksten sešiem no rīta tika izsaukti Rīgas reģiona Brasas iecirkņa policisti, kuri, ierodoties notikuma vietā, agresīvo klientu aizturēja.

Saistībā ar notikušo policija uzsākusi kriminālprocesu par huligānismu, ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam, vai ar pretošanos varas pārstāvim vai personai, kura vēršas pret sabiedriskās kārtības pārkāpšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus.

Par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar iespējamu probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl