Iereibis jaunietis Rīgas naktsklubā piekauj apsargu un apmeklētāju; policija uzsāk kriminālprocesu

Pievienot komentāru
Iereibis jaunietis Rīgas naktsklubā piekauj apsargu un apmeklētāju; policija uzsāk kriminālprocesu
Foto: Pixabay.com

Likumsargi nogādājuši iecirknī kādu jaunu vīrieti, kurš Rīgas naktsklubā piekāvis divas personas, informē Valsts policija.

Šajās brīvdienās, naktī no 18. uz 19. novembri kādā Rīgas centra naktsklubā pamatīgi iereibis apmeklētājs uzvedās neadekvāti. Proti, viņš centās uzsākt konfliktu ar naktskluba apsargu un kādu apmeklētāju. Par spīti apsarga mēģinājumam nomierināt šo vīrieti un aicinājumam pamest naktsklubu, viņš nerimās un sāka sist gan apsargam, gan kādam apmeklētājam, nodarot vieglus miesas bojājumus.

Par notikušo tika paziņots Valsts policijai. Notikuma vietā ieradās Rīgas Brasas iecirkņa, Rīgas Centra iecirkņa, kā arī Speciālo uzdevumu bataljona policisti, kuri 1991. gadā dzimušo aizdomās turēto vīrieti turpat aizturēja un nogādāja policijas iecirknī.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta otrās daļas – par huligānismu, ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Valsts policija aicina lietot alkoholiskos dzērienus ar mēru, lai patīkama atpūta neizvērstos nozieguma izdarīšanā un vakars nebeigtos policijas iecirknī.

Lasi vēl