2 komentāri

Patiesi nepatīkamā situācijā Iļģuciemā iekūlies kāds stūrētājs – viņš sastapies ar pamatīgi apreibušu un ļoti nekaunīgu jaunieti, kurš iedomājies, ka jebkurš no garāmbraucējiem, var kļūt par viņa personīgo taksometru.

Vakar vakarā Iļģuciemā risinājušies patiesi satraucoši notikumi un kāds autobraucējs piedzīvojis adrenalīna pārpilnus mirkļus. Viņam automašīnā negaidīti iekāpis kāds šaubīgs tipāžs un prasījis mazliet pavest.

Tā kā nekaunīgais tipiņš nav raisījis nekādas draudzīgas jūtas, autobraucējs pavēlējis viņu izkāpt no auto, taču vīrietis nav piekāpies. Viņš uzstājīgi lūdzis, pieprasījis un pierunājis autobraucēju, līdz viņš piekritis, cerībā, ka izlīdzot, viņam tomēr izdosies tikt vaļā no nekauņas. Pēc īsa brauciena automašīna ar abiem vīriem nonākusi Vaidelotes ielā.

Vīrietis sapratis, ka viņam dotas tikai pāris minūtes, lai panāktu garnadzi, tādēļ viņš strauji apgriezis auto un devies uz tumšo iekšpagalmu, kurā paspējis panākt jaunieti. Pieķertais ļaundaris atteicies atdot telefonu un abu vīriešu starpā sācies kautiņš.

Foto

 

Par laimi, to izšķīrušu pāris drosmīgi aculiecinieki, jo pēc pāris veiksmīgiem un precīziem sitieniem, auto stūrētājam jau bija nepieciešama mediķu palīdzība. Uz notikuma vietu izsaukti operatīvie dienesti, cietušais sirēnu skaņu pavadīts nonācis slimnīcā, bet uzbrucējs saslēgts roku dzelžos un nogādāts policijas iecirknī. Ja policistiem izdosies pierādīt vīrieša vainu, ļaundarim var nākties atbildēt pat pēc trīs krimināllikuma pantiem.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl