Iereibis bērnu ekskursijas autobusa šoferis teju saduras ar policijas auto

Komentāri

Turpinot materiālu sēriju par noziegumiem deviņdesmitajos gados, piedāvājam jums aplūkot kādu video, kurā vienu no savām pirmajām intervijām sniedz tagadējais Ceļu policijas priekšnieks Normunds Krapsis. Pats stāsts ir par kādu šoferi, kurš pie stūres autobusam, kurā ir ap 40 bērnu un viņu pavadītāju, sēdās alkohola reibumā.

Par laimi, iereibušo šoferi pamanījusi Ceļu policijas ekipāža. Autobusa vadītājs esot braucis pa Krasta ielu virzienā no centra puses un gribēja nogriezties pa kreisi no labējās malējās joslas veidoja kreiso pagriezienu, gandrīz saduroties ar ceļu policijas automašīnu. Drīz vien noskaidrojās, ka šoferis brauc 1,5 promiļu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es šodien nedzēru – dzēru vakar. Šodien es izdzēru tikai vienu alus bundžu,” stāsta šoferis, kurš atzīst, ka līdz ar šo pārkāpumu viņa šofera karjera būšot beigusies.

Autobuss uz Rīgu bija devies no Tumes pagasta. Tajā atradās aptuveni 40 bērnu un viņu pavadītāju. Pēc tam policija autobusu, kas nu bija palicis bez šofera, nogādāja atpakaļ mājās, turklāt eskorta pavadībā.

Deviņdesmitajos gados par šādu pārkāpumu šoferim draudēja 100 latu sods, kā arī aizliegums uz laiku sēsties pie transportlīdzekļa stūres.

Skaties video!

Lasi vēl