Komentāri

Turpinot materiālu sēriju par noziegumiem deviņdesmitajos gados, piedāvājam jums aplūkot kādu video, kurā vienu no savām pirmajām intervijām sniedz tagadējais Ceļu policijas priekšnieks Normunds Krapsis. Pats stāsts ir par kādu šoferi, kurš pie stūres autobusam, kurā ir ap 40 bērnu un viņu pavadītāju, sēdās alkohola reibumā.

Par laimi, iereibušo šoferi pamanījusi Ceļu policijas ekipāža. Autobusa vadītājs esot braucis pa Krasta ielu virzienā no centra puses un gribēja nogriezties pa kreisi no labējās malējās joslas veidoja kreiso pagriezienu, gandrīz saduroties ar ceļu policijas automašīnu. Drīz vien noskaidrojās, ka šoferis brauc 1,5 promiļu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es šodien nedzēru – dzēru vakar. Šodien es izdzēru tikai vienu alus bundžu,” stāsta šoferis, kurš atzīst, ka līdz ar šo pārkāpumu viņa šofera karjera būšot beigusies.

Autobuss uz Rīgu bija devies no Tumes pagasta. Tajā atradās aptuveni 40 bērnu un viņu pavadītāju. Pēc tam policija autobusu, kas nu bija palicis bez šofera, nogādāja atpakaļ mājās, turklāt eskorta pavadībā.

Deviņdesmitajos gados par šādu pārkāpumu šoferim draudēja 100 latu sods, kā arī aizliegums uz laiku sēsties pie transportlīdzekļa stūres.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl