Iereibis autovadītājs mēģina dot 390 eiro kukuli

Komentāri
Iereibis autovadītājs mēģina dot 390 eiro kukuli
Foto avots: Valsts policija

Eksporta ielā policisti apturēja kāda 1982. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Mercedes Benz. Vīrietis automašīnu vadīja 0,59 promiļu reibumā, tādēļ, lai izvairītos no soda, viņš policistiem piedāvāja 390 eiro lielu kukuli, ziņo likumsargi.

Pārkāpums noticis pagājušajā piektdienā, 13. februārī, ap pulksten 23.50.

Tāpat 13. februārī ap pulksten 13.30 Rīgā, Gaujas ielā, Ceļu policijas darbinieki par ātruma pārsniegšanu pie izglītības iestādes apturēja kādu citu Mercedes Benz zīmola automašīnu. Lai izvairītos no administratīvā soda par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, 1964. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 15 eiro kukuli.

Arī ap pulksten 22.30 Rīgā, Jaunciema gatvē, policisti apturēja automašīnu Chrysler, kuras vadītājs – 1975. gadā dzimis vīrietis – atradās 2,3 promiļu reibumā un vadīja spēkratu bez vadītāja apliecības. Cenšoties izvairīties no soda piemērošanas, krietni iereibušais autovadītājs policistiem deva kukuli 20 eiro apmērā.

Visos gadījumos ir uzsākti kriminālprocesi par kukuļdošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl