Komentāri

Cigaretes ne tikai saīsina mūžu, bet arī var krietni saīsināt darba dienu. Šodien viena izsmēķa izraisīts ugunsgrēks bija iemesls vairāku simtu ierēdņu evakuācijai no Satiksmes ministrijas ēku kompleksa.

Dažas minūtes pēc pulksten diviem Satiksmes ministrijas ēku kompleksā Rīgas centrā sāka skanēt trauksme un cilvēki, pametot savus darba galdus, steidzās uz izeju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Palīgā glābt, kas glābjams atsteidzās arī ugunsdzēsēji, taču viņi paspēja tikai izritināt šļūtenes. Ūdens tā arī palika automašīnu cisternās un hidrantos.

Glābēji uzteic cilvēku nevienaldzīgo attieksmi pret trauksmes sirēnu. Atsevišķos birojos reiz pa reizei gadās redzēt, ka darbinieki to neuztver nopietni.

Kopējā degšanas platība šajā gadījumā bija viens kvadrātmetrs un acīmredzot šāds neliels ugunsgrēks nespēja radīt bailes, bet gan gluži pretēji – ziņkāri par sabraukušajiem speciālo dienestu darbiniekiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl