Iemīlējusies meitene notic zīlniecei, un atdod krāpniecei savas rotaslietas

Komentāri

Kāda iemīlējusies meitene no Tukuma noticējusi zīlnieces solījumiem par gaidāmajām kāzām un atdevusi krāpniecei visas savas rotaslietas!

Mēļo, ka 13 gadus vecajai tukumniecei esot mīļotais puisis – kāds pilngadīgs jaunietis. Cik nopietnas ir abu attiecības, labāk droši vien zina viņi paši, taču jaunkundzei kaut kas tajās acīm redzot nav bijis skaidrs. Tāpēc viņa izlēmusi meklēt zīlnieces palīdzību. Galvenais jautājums it kā bijis – kad kavalieris beidzot viņu precēšot un sākšoties skaista un nopietna ģimenes dzīve. Un vai to varot kaut kā veicināt.

Aizgājusi meitene pie zīlnieces un sākusi klausīties viņas stāstos. Zīlniece kā jau zīlniece, par stāstīto gribējusi arī samaksu, ko nav kautrējusies attapīgi pajautāt. Naudas 13 gadus vecajai dāmai droši vien nav bijis daudz, toties rotas lietas gan bijušas. Un ko gan iemīlējusies meitene neatdos, lai tiktu pie mīļotā vīrieša! Viņas vectētiņš stāsta – meitene sākusi pazust no skolas pa starpbrīžiem, un bieži piestaigāt pie čigānietes – zīlnieces.

Var noprast, ka meitene pie zīlnieces staigājusi regulāri, un ar savām rotaslietām maksājusi par noskatītā puiša pieburšanu. Turklāt zīlniece bijusi izveicīga un, mācot bērnu vecākiem melot, visu laiku izmānījusi kādu no jaunkundzes rotām.

Rotas  zīlniece esot izmānījusi ļoti viltīgi – draudot meitenei, ka viņa nekad neapprecēsies.

Meitenes radinieki, kad sapratuši, kas noticis, gājuši uz policiju. Tur izrādījies, ka likumsargi tiešām var palīdzēt. Pieticis jau vien ar to, ka zīlniece uzzinājusi, ka viņas afēru izpētē iesaistījušies likumsargi. Tad viņa nobijusies, un aizgājusi uz lombardu pēc meitenes rotām, kur tās bija nodevusi, un atdeva tās īpašniecei. Tagad policisti domā, ko darīt tālāk, ja reiz viss tik pozitīvi atrisinājies.

Lasi vēl