Komentāri

Iekurta krāsns aukstajā laikā rada mājīgu atmosfēru, taču nevajag aizmirst, ka runa tomēr ir par uguni un ar to joki mazi.

Kad kuras krāsns, jābūt modriem. Uzmanības novēršana var novest pie tā, ka uguns kuras ne tikai krāsnī, bet arī uz paklāja, pie galda kājām un dīvāna. Taču gadās, ka uzmanība tik ļoti piesaistīta kaut kam citam, gluži kā vakar kādā privātmājā Jaunciema gatvē. Ģimene sēdējusi un skatījusies televīziju, tikmēr krāsns palikusi bez uzmanības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad, kad ugunsgrēks pamanīts, galvassāpēm vairs nav bijis laika. Vajadzēja glābt kas glābjams. Pirmkārt, jau cilvēkus, pēc tam – pašu māju. Ugunsdzēsēji ziņo, ka viņu ierašanās laikā ar atklātu liesmu dega vienstāvu dzīvojamās mājas pirmais stāvs 25 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 60 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus. Viņu, kā var noprast, izglāba šis vīrietis, kurš guvis salīdzinoši nelielas traumas.

Foto:

Cilvēkiem nu priekšā visa sarežģītā ugunsgrēka seku sakopšana, savukārt citiem, kuriem ir malkas apkure, vietā ir ieteikums krāsnij pievērst uzmanību kā mazam bērnam. Tas galu galā atmaksājas.

Skaties video:

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl