Komentāri

Policistus, kuri apmaiņā pret naudu ļauj braukt dzērušiem cilvēkiem bez autovadītāja apliecības, nevar saukties par likumsargiem. Tieši šādus trīs policistus pagājušonedēļ pieķēris jaunais Iekšējās drošības birojs. Tas biroja neilgajā darba mūžā pagaidām ir lielākais likumpārkāpēju ķēriens.

Jaunais iekšējās drošības birojs, kam jāuzrauga iekšlietu sistēmā strādājošo godaprāts, darbu sāka pirms mazāk nekā diviem mēnešiem. Tomēr pirmā skaļā lieta no biroja nākusi jau tagad. Tā izmeklētāji aizdomās par kukuļu došanu, ņemšanu un starpniecību šādās darbībās aizturējuši trīs policistus un trīs civiliedzīvotājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Policisti aizturējuši auto, kas bijis pilns ar dzērušiem cilvēkiem, turklāt vadītājs bijis bez tiesībām. Tā vietā, lai bezatbildīgos braucējus aizturētu, viņi paņēmuši 700 eiro kukuli, un auto palaiduši braukt tālāk.

Noziegums esot atklāts teju uz karstām pēdām. Runa šajā gadījumā esot par vairākām atsevišķām kukuļošanas epizodēm, kas visas saistītas ar jau minēto automašīnu. Divi no aizturētajiem policistiem ir apcietināti.

“Šī nav klasiska piecīšu došana. Summas būtiski atšķiras. Protams, jāņem vērā, ka šajā gadījumā ir aizturētas visas personas, kas ir bijušas šajā shēmā. Gan kukuļdevēji, starpnieki, ņēmēji,” stāsta Valters Mūrnieks, Iekšējās drošības biroja priekšnieks.

Viņš akcentē, ka birojs turpinās sava priekšgājēja – Valsts policijas Iekšējās drošības biroja – darbu, tostarp ķerot korumpētus ceļu policistus. Tomēr tā darbības lauks būs daudz plašāks, jo pievērsīsies jaunām likumpārkāpumu jomām, tostarp tiem noziegumiem, kurus pastrādājuši ugunsdzēsēji, cietumsargi un citu iekšlietu struktūru darbinieki.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl