Komentāri

Otrdienas rītā pagaidām neskaidros apstākļos gājis bojā kāds aptuveni piecdesmit gadus vecs vīrietis, kurš atrasts guļam uz ielas klusā privātmāju pudurī Bieriņos. Ko par notikuma vietā redzēto stāsta apkārtējo māju iedzīvotāji un kas šobrīd zināms izmeklētājiem?

Nakts no pirmdienas uz otrdienu šajā klusajā Drustu ielas nostūrī aizvadīta mierīgi. Nav dzirdēti ne trokšņi, ne redzēta kāda aizdomīga kustība. Tieši tādēļ, ziņa par kāda vīrieša nāvi rīta agrumā, tepat pie privātmāju žogiem, apkārtnes iedzīvotājos izraisa patiesu izbrīnu. Vietējais iedzīvotājs Jānis pats arī izsaucis “ātro palīdzību” un ar dažu minūšu intervālu šeit viena pēc otras ieradušās divas brigādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķi atzīst, ka notikuma vietā redzētais tā arī nav viesis skaidrību par to, kas īsti noticis un kā vīrietis šeit nonācis. Likumsargi, kuriem šobrīd uzticēta notikušā izmeklēšana, vismaz pagaidām pieturas pie domas, ka šeit noticis ceļu satiksmes negadījums, pēc kura autovadītājs no notikuma vietas aizbēdzis. Savukārt mūsu sastaptie vietējie tomēr sliecas domās, ka šeit risinājies kāds konflikts. No rīta šeit atrasta arī sasista glāze.

Ja varat kā palīdzēt policistiem, esat dzirdējis ķīviņa troksni vai manījis dūru vicināšanu vai kādu aizdomīgu spēkratu, kas aiztraucas pa šo ieliņu, sazinieties ar kārtības sargiem. Lai noskaidrotu patiesību, noderēs ikviena detaļa par notikumiem tumsas aizsegā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl