Komentāri

Otrdienas rītā pagaidām neskaidros apstākļos gājis bojā kāds aptuveni piecdesmit gadus vecs vīrietis, kurš atrasts guļam uz ielas klusā privātmāju pudurī Bieriņos. Ko par notikuma vietā redzēto stāsta apkārtējo māju iedzīvotāji un kas šobrīd zināms izmeklētājiem?

Nakts no pirmdienas uz otrdienu šajā klusajā Drustu ielas nostūrī aizvadīta mierīgi. Nav dzirdēti ne trokšņi, ne redzēta kāda aizdomīga kustība. Tieši tādēļ, ziņa par kāda vīrieša nāvi rīta agrumā, tepat pie privātmāju žogiem, apkārtnes iedzīvotājos izraisa patiesu izbrīnu. Vietējais iedzīvotājs Jānis pats arī izsaucis “ātro palīdzību” un ar dažu minūšu intervālu šeit viena pēc otras ieradušās divas brigādes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķi atzīst, ka notikuma vietā redzētais tā arī nav viesis skaidrību par to, kas īsti noticis un kā vīrietis šeit nonācis. Likumsargi, kuriem šobrīd uzticēta notikušā izmeklēšana, vismaz pagaidām pieturas pie domas, ka šeit noticis ceļu satiksmes negadījums, pēc kura autovadītājs no notikuma vietas aizbēdzis. Savukārt mūsu sastaptie vietējie tomēr sliecas domās, ka šeit risinājies kāds konflikts. No rīta šeit atrasta arī sasista glāze.

Ja varat kā palīdzēt policistiem, esat dzirdējis ķīviņa troksni vai manījis dūru vicināšanu vai kādu aizdomīgu spēkratu, kas aiztraucas pa šo ieliņu, sazinieties ar kārtības sargiem. Lai noskaidrotu patiesību, noderēs ikviena detaļa par notikumiem tumsas aizsegā.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl