Iedzīvotāji satraukušies – suns Pļavniekos dzīvo necilvēcīgos apstākļos

Komentāri

Saņemts satraukuma pilns zvans no Pļavnieku iedzīvotājiem – viņi stāstīja par kādu suni, kurš dzīvojot nepiemērotos apstākļos.

Cilvēki, kuri regulāri Keldiša ielas rajonā dodas pastaigā ar saviem suņiem, nav varējuši nepamanīt kāda suņupuikas parādīšanos aiz autoservisa sētas. Tieši tur viņš parādījās aptuveni pirms divām nedēļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms tam, kā stāsta cilvēki, kuri citviet staigā ar suņiem, – ziemā suns bijis otrā stāvvietas stūrī. Tur viņam nav bijis pat būdas.

“Es viņu ieraudzīju, kad staigāju ar savu suni. No sākuma viņš pat nevarēja ielīst būdā. Viņam tā būda nav pietiekami liela. Pēc tam viņš kliboja, viņš visu laiku ir pie ķēdes… Tur viņš guļ. Sauc viņu Miša. Viņš nerej, vispār nav agresīvs. Stāvvietu viņš nesargā? Kāds no viņa sargs?” stāsta satraukta Pļavnieku iedzīvotāja.

Miša tiešām izrādās jaukāks par jauku – nerej, labprāt nāk klāt garāmgājējiem, ēd no rokas un pat atļauj pakasīt vēderu.

Foto

Pļavnieku iedzīvotāji suņa glābšanai jau parakstījuši iesniegumu Pārtikas un veterinārajam dienestam. Savu parakstu neesot liedzis neviens no garāmgājējiem.

Par suņa labklājību cilvēki runājuši vien ar stāvvietas darbiniekiem. Saimnieka tālruņa numuru viņiem neviens nedod. Tad nu arī raidījums Degpunktā dodas aprunāties. Sarga namiņā sastaptā sieviete solās, – situācija tāda, kā tagad, nebūšot ilgstoša.

Šis solījums Pļavnieku iedzīvotājus, šķiet, apmierina, taču tas ir tikai solījums – tāpēc viņi nolemj iesniegumu Pārtikas un veterinārajā dienestā tomēr nodot un gaidīt, kas notiks tālāk. Mēs ceram, ka sunim būs labi dzīves apstākļi šajā vasarā, taču mazliet jocīgi tomēr šķiet tas, ka sunim ir vajadzīgs saimnieks, kas ar viņu iepriekš visu laiku bijis kopā. Šāda nosūtīšana vasaras brīvdienās uz autostāvvietu ir nedaudz dīvaina.

Video

Lasi vēl