1 komentārs

Iedzīvotāji piecus gadus pašvaldībā sūdzas, ka no kaimiņu dzīvokļa nāk smaka. Rīgas Namu pārvaldnieks (RNP) nereaģē, bet neapdzīvotajai telpai turpina uzrēķināt īres maksu, līdz tajā tiek atrasta mūmija.

Rīgā, Raņķa dambī, kādā otrā stāva dzīvoklī atrasts mumificējies sievietes līķis. Kaimiņi ir šokā un saka – tikai tagad RNP un policija atjēgusies, kad pašvaldības īpašumam uzaudzis 6000 eiro liels parāds par īri, ko, iespējams, sadalīs uz iedzīvotājiem.

Mājas iemītnieki iebilst pret svešu parādu segšanu vēl jo vairāk tāpēc, ka iepriekš lūguši pārbaudīt dzīvokli, jo no tā nākusi nepatīkama smaka, bet neviens nelicies ne zinis.

Foto

Nepārbaudot, vai dzīvoklī mīt kāda dzīva dvēsele, pašvaldība iesūdzējusi jau mirušo parādnieci tiesā. Tiesvedība izčākstējusi, bet pa to laiku dzīvoklī it kā ielauzušies zagļi, izskanējis medijos.

Patiesībā tie bijuši policisti, turklāt viņi dzīvoklī bijuši divas reizes, un, iespējams, pirmajā reizē mūmiju nemaz nav pamanījuši.

Traģikomiskā situācija turpinājusies. RNP pat pēc mūmijas atrašanas līķim uzrēķinājis maksu par dzīvoklī pavadīto laiku.

Jau rīt Degpunktā komanda sekos šā stāsta attīstībai un, iespējams, RNP, dome un policija spēs sniegt skaidrojumu, kāpēc tik kūtri reaģēts uz iedzīvotāju iesniegumiem un aizdomām, ka blakus dzīvoklī piecus gadus guļ miris cilvēks.

Video

TOP komentāri

  • laikabiedrs
    0 0 0

    laikabiedrs

    Un ja kaimiņi nebūtu interesējušies,tad teiktu un nosodītu, kā var būt tik vienaldzīgi cilvēki.Un kam tagad bija vienalga?Tiem kam vispirms tas bija jānovērš.Un to īres maksu lai sadala un samaksā tās instances,kas nelikās ne zinis.Kaut kāds absurds,kas notiek!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl