Iedzīvotāji, ņemiet vērā! Noķer 5 un 10 eiro banknošu viltotāju

Komentāri

Piecu un desmit eiro banknotes reti kurš tirgotājs rūpīgi pārbauda un viltot tieši šos nominālus, iespējams, bija vienīgā oriģinālā triju noziedznieku ideja.

Viss pārējais bija gaužām vienkārši – parasts printeris, drusku kvalitatīvāks papīrs, šķēres – un naudas mašīna varēja griezties! Tā tas bija līdz brīdim, kad viltoto naudu paņēma rokās kāda pārdevēja un izsauca policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ielu tirgotāji – kā nu kurš – vieni norāda, ka pieciem un desmit eiro patiešām lielu uzmanību nepievērš, otri skrupulozi pārbauda katru banknoti un pat viena un divu eiro monētas. “Ja godīgi, tad drusku ieskatamies, bet nevar teikt, ka ļoti sekotu līdzi,” stāsta Alīna, ziedu tirgotāja.

Neskatoties uz to, ka aizdomās turamie ir aizturēti un sēdēs aiz restēm, policisti aicina tirgotājus un arī pircējus būt uzmanīgiem, jo iespējams iepriekš izplatītā, viltotā nauda vēl joprojām klejo no rokas rokā.

Summas nav astronomiskas, tāpēc ja pamanat savā makā viltojumu, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, labāk atnesiet to uz policiju

Video

Lasi vēl