Komentāri

Valsts policijai joprojām nav izdevies atrast skandalozo Imantas pedofilu. Likumsargi cer uz iedzīvotāju atsaucību, aicinot cilvēkiem pašiem drukāt noziedznieka fotorobotu un izplatīt to skrejlapu veidā, tomēr sabiedrība ir kūtra. Ģenerālprokurors atzīst, ka policistiem šo noziedznieku atrast būs ļoti grūti.

Zasulauka apkārtnē, kur noticis pēdējais uzbrukums 13 gadu vecai meitenei, nekādi brīdinājumi par pedofilu nav redzami. Lai gan medijos izskanējis, ka policija grasās izdalīt īpašas skrejlapas ar noziedznieka fotorobotu, likumsargi paši to noliedz. Viņiem neesot pietiekamu resursu, lai to darītu, tādēļ atliek vien paļauties uz sabiedrības aktivitāti. Tā gan pēdējā laikā esot ļoti niecīga – salīdzinot ar pavasari, iedzīvotāji arvien mazāk sniedz informāciju par iespējamo Imantas pedofila atrašanās vietu.

Policijā akcentē, ka pedofilu meklēšana ir ļoti sarežģīts – visticamāk, pedofils apzinās savu rīcību un izvairās no video novērošanas kamerām. Ģenerālprokurors brīdina, ka pedofila medības būs ļoti ilgs un grūts process, kā rezultātā izvarotāju var arī nenoķert.

Tā dēvētais Imantas pedofils ir aptuveni 20 līdz 25 gadus vecs, runā krievu valodā. Viņam ir pelēkzilas acis, nedaudz viļņaini tumši brūni mati, kas sniedzas līdz uzacīm. Varmāka  ģērbies tumšā vējjakā un sporta apavos. Noziedznieka kontā varētu būt vismaz trīs smagi dzimumnoziegumi, kuros cietušas mazgadīgas meitenes.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl