Komentāri
Iedzer ožamo spirtu, sejā ietriecas ”flekša” ripa, puikas osta līmi jeb aizvadītās diennakts notikumi
FOTO: LETA

Latgalē 74 gadus vecs vīrietis sajaucis pudeles un iedzēris ožamo spirtu, gūstot mutes dobuma apdegumus, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē 52 gadus vecs vīrietis guvis plašu brūci sejā, kad, strādājot ar leņķa slīpmašīnu jeb “fleksi”, ierīces ripa nonākusi nost un ietriekusies viņam sejā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Fleksim” neesot bijis uzlikts aizsargs. Vīrietis nogādāts pie speciālistiem Rīgā ar brūci sejā un plašu brūci augšlūpas rajonā.

Kurzemē 11 gadus vecs zēns un divi deviņus gadus veci zēni nogādāti slimnīcā pēc līmes ostīšanas. Mediķus uz notikumu vietu izsaukuši policijas darbinieki. Zēni nogādāti Liepājas slimnīcā ar saindēšanos.

Pagājušajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1152 izsaukumiem, no tiem 185 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl