Huligāni uzbrūk vīrietim un sabojā auto

Komentāri

Īsi pēc pusnakts policistu palīdzību lūdzis kāds Maskavas forštates iedzīvotājs, kuram pastaiga ar suni pavisam negaidīti izvērsusies par īstu trilleri. Vīrietis vēlo vakara stundu plānojis izmantot, izvedot pastaigā suni. Pavisam negaidīti viņa mierīgo gājienu pārtraukuši divi iereibuši, skaļi pretimnācēji, kuri izteikuši pretenzijas par to, ka vīrietis šeit staidzina savu mājdzīvnieku.

Izcēlusies asāka vārdu pārmaiņa un bravūrīgie pretimnācēji nolēmuši pārmācīt savu oponentu. Visticamāk, tieši suns kavējis kungus iesaistīties dūru cīņās ar savu pretinieku, tādēļ ļaundari nolēmuši pārmācīt suņa saimnieku, apskādējot viņa auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz vēlāk visi konfliktā iesaistītie cilvēki nogādāti policijas iecirknī, kur izdevies noskaidrot, ka huligāni ir 32 un 52 gadus veci kungi, kuri, lai arī iepriekš jau nonākuši likumsargu redzeslokā, nekad nav sēdušies uz apsūdzēto sola.

Kriminālpolicijas priekšnieks stāsta, ka pašu aizturēto skaidrojums par notikušo ir visai neparasts.

Lai arī aizturētie stāsta, ka cietušā automašīna sabojāta nejauši, šobrīd pret abiem ļaundariem uzsākts kriminālprocess par huligānismu, kas saistīts ar mantas bojāšanu.

Šī pārmācīšana tagad abiem aizdomās turētajiem var beigties pat ar nonākšanu aiz restēm, jo likumā par šādu pārkāpumu paredzēts ļoti bargs sods – līdz pat septiņiem gadiem cietumā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl