Gulbenes novadā notikusi traģiska avārija – gājis bojā vīrietis

Komentāri
Gulbenes novadā notikusi traģiska avārija – gājis bojā vīrietis
Ilustratīvs foto: F Delventhal/Flickr

Trešdien plkst. 11.05 Gulbenes novada Beļavas pagastā notikusi traģiska autoavārija, kurā gāja bojā 1967. gadā dzimis vīrietis, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.

Autoavārija notikusi uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža (Vientuļi), saduroties vieglajai Volvo S70 automašīnai, kuru vadīja 1967. g. dzimis vīrietis, un smagajai automašīnai Volvo FH, kuru vadīja 1954. gadā dzimis vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā automašīnas Volvo S70 vadītājs, savukārt smagās Volvo FH vadītājs pēc sadursmes tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā notikuši 69 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši astoņi cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl