Gulbenē sievieti aizved uz morgu, bet viņa… “atdzīvojas”!

11 komentāri
Gulbenē sievieti aizved uz morgu, bet viņa… “atdzīvojas”!
Foto: Flickr.com / Suspicious Pics

Traģikomisks notikums atgadījies Gulbenē – aizvedot it kā mirušu sievieti uz morgu, darbinieki piedzīvojuši šoku – viņa pamodusies.

Kā vēsta vietējais reģionālais laikraksts Dzirkstele, tad sēru notikums ar laimīgām beigām atgadījies 10. jūlijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apbedīšanas biroja Ritums darbinieki saņēmuši izsaukumu no tuviniekiem, lai uz morgu aizvestu kādu šķietami mirušu 68 gadus vecu kundzi. Liels bija viņu pārsteigums, kad pirms “nelaiķes” ievietošanas saldētavā atklājies, ka viņa ir dzīva, mirkšķina acis un viņas ķermenis ir silts.

Kundze, kura noturēta par mirušu, izrādās bija gulējusi ļoti ciešā miegā, un apbedītāju vērība izglābusi viņai dzīvību. Morga dežūrārste nekavējoties izsaukusi mediķus, kuri sirmgalvi nogādājuši uz vietējo slimnīcu. Sieviete no tās izrakstīta 17. jūlijā un šobrīd atrodas savās mājās.

TOP komentāri

 • Selga
 • Līgucis
  +10 +10 0

  Līgucis

  Da labi - kāpēc apbedīšanas birojs vainīgs? Kurš ta šos izsauca? Ne jau pati kundze, gan jau kādi radi bija turpat un sacēla paniku. Skaidrs, ka vajadzēja tiem apbedītājiem pārbaudīt pirms vest, bet nu radinieki arī labie!
 • meita
  +8 +8 0

  meita

  Šausmas ! Un tas notiek GULBENĒ ! Kas tie par tuviniekiem, ka nepārbauda ne pulsu, ne arī izsauc mediķus. Trūkst vārdu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl