Gudri un drosmīgi! Valsts policijas suns Silvers atklāj zagļu slēpni

2 komentāri
Gudri un drosmīgi! Valsts policijas suns Silvers atklāj zagļu slēpni
Foto: Valsts policija

Pateicoties policijas sunim Silveram, kurš likumsargus aizveda uz četrus kilometrus tālu māju, Siguldas iecirkņa policisti uzgāja uz pēdām iespējamiem aitas zagļiem.

Naktī uz otrdienu Sējas novadā kādā sētā tika pastrādāts noziegums, proti, nezināmas personas bija nokāvušas aitu un aizvedušas to. Aitas īpašnieks vērsās Siguldas policijas iecirknī, kur pastāstīja par notikušo. Policisti uzsāka kriminālprocesu par zādzību, un uz notikuma vietu nekavējoties izbrauca operatīvā grupa un kinologs ar suni. Notikuma vietas apskates laikā tika noskaidrota vieta, kur aita nokauta, un atrastas tās vilkšanas pēdas, taču pēc neliela gabala tās vairs nebija saskatāmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties uz to, kinologa suns neatlaidīgi un mērķtiecīgi sekoja uzostajām pēdām, līdz policistus aizveda uz kādu četrus kilometrus tālāk esošas viensētas garāžu. Garāžā policisti atrada mopēdu, uz kura, iespējams, nokautā aita tika aizvesta no notikuma vietas. Viensētā atradās māja, kurā policisti sastapa iespējamās vainīgās personas – 1988. gadā un 1981. gadā dzimušus vīriešus. Viens no vīriešiem jau iepriekš bijis tiesāts. Abi vīrieši atzina vainu pastrādātajā noziegumā.

Silvers ir sešus gadus vecs Beļģu aitu suns, kurš kopā ar savu saimnieku šā gada sākumā mainīja darbavietu no Rīgas Patruļpolicijas pārvaldes Kinologu nodaļas uz Siguldas iecirkni. Tur Silvera saimnieks pilda iecirkņa inspektora pienākumus, un viņa papildu pienākumi ir kinologa darbs. Silvers kopā ar saimnieku piedalās dažādos reidos, kas saistīti ar narkotiskajām vielām, nelegālo cigarešu un alkoholu nelikumīgu apriti. Tāpat abi kopā izbrauc uz noziegumu vietām, kā arī piedalās cilvēku meklēšanas pasākumos.

Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl