Grūtnieces kļūst par upuriem interneta krāpniecībai

Komentāri

Daudzas sievietes vēlējušās tikt pie jaunām drēbēm, taču kļuvušas par krāpnieces upuriem. Kāda jaunā māmiņa naudu no viņām paņēmusi, to vienkārši iztērējusi un pazudusi bez vēsts.

Tīmekļa vietnē Facebook ir dažādas slēgtas grupas, kurās pulcējas domubiedri. Vienā no tām jaunās māmiņas vēlējušās sev nopirkt jaunus brīvā laika kostīmus pastaigām ar saviem mazuļiem vasarā. Kāda jauna meitene uzņēmusies iniciatīvu šos kostīmus pasūtīt, un pārējās meitenes pārskaitījušas viņai naudu par noskatītajiem pirkumiem. Taču sanācis viss ne tuvu ne tā kā plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenes pārskaitījušas naudu, uzrakstīja, ko vēlas pirkt. Pasūtījumu viņa noformēja devītajā maijā, teica, ka preces būs maija beigās. Pienāca maija beigas, meitenes sāka viņai rakstīt, bet viņa “izdzēsās” no Facebook.

Protams, ka cietušās klientes sākušas meklēt gan pašu Anastasiju, gan informāciju par viņu. Vēlāk noskaidrojies, ka jaunā sieviete jau iepriekš nodarbojusies ar krāpšanu, vākusi mantas labdarībai, taču patiesībā tās pārdevusi. Apmānīto pircēju dusmas augušas augumā. Grasījušās iet uz policiju, taču aizkaitinājumu mazliet noslāpējis Anastasijas vīrs. Viņš sācis atdot sievas parādus.

Tā kā izkrāpto naudu meitene notriekusi, vīrs parādus atmaksā no algas, un visiem vienlaikus tos atdot nevar. Cietušās sievietes baidās, ka krāpniece varētu uzdarboties atkal, tāpēc grib informāciju par viņu nodot publiski.

Tagad visi cer, ka meitenes vīrs parādus atdos, un viss tā atrisināsies. Labi, ka cietušās naudu pārskaitījušas, viņas var pierādīt veiktos darījums. Pārējiem mēs iesakām būt uzmanīgiem – gan piesargāties no šīs krāpnieces, gan vispār – uzmanīgi iepirkties internetā un neuzticēties kuram katram.

Skaties video:

Lasi vēl