Grobiņā aizturēts vīrietis par liela daudzuma recepšu zāļu glabāšanu

Komentāri
Grobiņā aizturēts vīrietis par liela daudzuma recepšu zāļu glabāšanu
FOTO: Valsts policija

Cenzdamies slēpt savu saistību ar narkotisko vielu glabāšanu, 33 gadus vecs vīrietis Grobiņā atkritumos izmet lielu daudzumu recepšu medikamentu.

Valsts policijas Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa aprīļa sākumā kriminālvajāšanas uzsākšanai prokuratūrai nodeva kriminālprocesu par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt (..), ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kriminālprocess tika ierosināts pret 1983. gadā dzimušu vīrieti. Vēl pagājušā gadā Grobiņā, pie pilsētas sporta centra, nakts laikā tika pamanīts kāds vīrietis, kurš atkritumu konteinerī izmeta maisiņu ar recepšu medikamentiem. Pārbaudot iepakojuma saturu, tika konstatēts, ka vīrietis izmetis Clonazepama un Tramadola tabletes – kopumā 311.

Pateicoties DNS paraugiem, ekspertīzē izdevās pierādīt vīrieša saistību ar izmestajām tabletēm. Minētais vīrietis jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā. Šobrīd viņš jau izcieš brīvības atņemšanas sodu par citu līdzīga rakstura pārkāpumu.

Ja tiesa vīrieti atzīs par vainīgu šajā noziegumā, tad viņam draud sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl