Grīziņkalnā nepilngadīgi jaunieši ālējās ar vecāku automašīnu

0 Komentāru
Grīziņkalnā nepilngadīgi jaunieši ālējās ar vecāku automašīnu
FOTO: LETA

Svētdien, 19. jūnijā, Latgales pārvaldes darbinieki Grīziņkalnā pamanīja Volkswagen markas automašīnu, kuru vadīja vizuāli nepilngadīgs jaunietis. Autovadītājs savu spēkratu vadīja nepārliecinoši – strauji mainīja ātrumu, pirms nogriešanās neieslēdza pagrieziena signālus un neiekļāvās braukšanas joslā.

Transportlīdzekļa vadītājam dots rīkojums apturēt automašīnu. Veikta datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka automašīnas vadītājs ir nepilngadīgs, līdz ar to bez autovadītāja tiesībām. Automašīnas salonā atradās vēl viena nepilngadīga persona. 17 gadus vecais jaunietis aizturēts.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Savukārt, šodien agrā rīta stundā Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Iļģuciemā, kur pamanīti trīs aizdomīgi jaunieši, kuri, iespējams, cenšas aizstumt citai personai piederošu automašīnu. Jaunieši pamanot policijas tuvošanos, izšķīrās un sāka bēgt. Viens no viņiem panākts un aizturēts.

Apskatot netālu esošo Volkswagen markas automašīnu, konstatēts, ka tai ir izsists aizmugurējais sāna loga stikls, durvis atvērtas un salonā zem automašīnas stūres izrauti vadi.

Veicot personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka aizturētais nav deklarējis dzīvesvietu. Par notikušo informēta automašīnas īpašniece.

19 gadus vecajam jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par dzīvesvietas nedeklarēšanu, pēc kā nodots Valsts policijas darbiniekiem saistībā ar iespējamo automašīnas zādzību.

0 Komentāru