Greizsirdīgs vīrietis veic viltus zvanu par Siguldas atpūtas vietā ievietotu spridzekli un tiek notverts

1 komentārs
Greizsirdīgs vīrietis veic viltus zvanu par Siguldas atpūtas vietā ievietotu spridzekli un tiek notverts
FOTO: LETA

Naktī no 17. uz 18. novembri ap pulksten četriem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma anonīmu zvanu no vīrieša, kurš ziņoja, ka konkrētā izklaides vietā Siguldā ir ievietots spridzeklis, atklāj Valsts policija (VP).

Kā ierasts šādos gadījumos, nosauktajā vietā ieradās pretterorisma vienība Omega, lai veiktu pārbaudi, un tika evakuēti iestādes apmeklētāji un darbinieki. Pārbaudot konkrēto adresi, sprādzienbīstami priekšmeti netika atrasti.

Valsts policija noskaidroja, ka viltus zvanu veicis 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš dzīvo Latgalē. Dažu stundu laikā pēc notikušā, 18. novembra rītā Siguldas iecirkņa policisti sadarbībā ar Līvānu iecirkņa policistiem aizdomās turēto vīrieti Latgalē aizturēja.

Aizturētais vīrietis paskaidroja, ka noziegumu izdarījis greizsirdības mākts. Proti, iepriekšējā vakarā pirms viltus zvana veikšanas viņš vairākas reizes bija zvanījis uz policiju un ziņojis, ka esot pazudusi viņa draudzene, kura dzīvo Siguldā. Pēc šīs informācijas saņemšanas policisti noskaidroja sievietes atrašanās vietu un pārliecinājās, ka viņai nekas nekaiš.

Policisti ņēma vērā sievietes vēlmi un zvanītājam viņas atrašanās vietu neatklāja, lai gan vīrietis uzstāja. Ar to vīrietis nebija mierā. Ņemot vērā, ka sieviete bieži mēdza pavadīt laiku kādā atpūtas vietā, vīrietis domāja, ka arī šoreiz viņa atrodas tur, un nolēma ziņot par šajā iestādē it kā ievietotu spridzekli.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par apzināti nepatiesu paziņojumu par spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Turklāt šādos gadījumos zvanītājam par viltus spridzekli ir jāsedz arī zaudējumi, kas radušies konkrētajā adresē esošajiem uzņēmumiem.

TOP komentāri

  • filips
    0 0 0

    filips

    tātad sākam ! Ir ar kādu jāsāk, jo ...cilvēki kavē un pat netiek uz paredzētām tikšanām.konferencēm,saietiem ,vai jubilejām ,tikai tāpēc vien ,ka kaut kāds ,,šmurgulis'' ir sadomājis pajokot , un viņi visi nav paspējuši vai nu uz lidmašīnu , vilcienu u.c. Viņus visus neinteresē ,kāpēc tas tika tā darīts .VIŅI VISI IR CIETĒJI !
    Un naudas sods te nav piemērojams , to var atvilkt ,no ,,sēdēšanas kalendārā'' laika !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl