Komentāri
Greizsirdības mākts vīrietis piekauj bijušo dzīvesbiedri un viņas jauno draugu
FOTO: LETA

Pagājušajā svētdienā, 2. oktobrī, kādā dzīvoklī Pētersalas ielā kopīgas iedzeršanas laikā ap 20.30 izcēlās konflikts, kura laikā kāds 1983. gadā dzimis vīrietis nodarīja miesas bojājumus savai bijušajai dzīvesbiedrei un viņas jaunajam draugam, vēsta Valsts policija (VP).

Policija informē, ka 1979. gadā dzimusī sieviete un viņas jaunais dzīvesbiedrs – 1979. gadā dzimušais vīrietis – svētdienas vakarā uzaicināja ciemos sievietes bijušo partneri, lai kopīgi atpūstos un iedzertu. Tomēr svētku gaisotne ilgi nesaglabājās, jo sievietes bijušais partneris nebija apmierināts ar jauno situāciju, kā rezultātā izcēlās konflikts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konflikta laikā 1983. gadā dzimušais vīrietis, paķerot nazi, sāka ar to vicināties un nodarīja miesas bojājumus savai bijušajai dzīvesbiedrei un viņas jaunajam draugam, pēc kā devās prom. Par notikušo cietušie izstāstīja kādam no saviem kaimiņiem, kas izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību. Savukārt mediķi par notikušo ziņoja policijai.

Skaidrojot aizdomās turētā personību, policija noskaidrojusi, ka vīrietis jau iepriekš vairākkārt nonācis policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem. Vakar vakarā policisti vīrieti aizturējuši viņa dzīvesvietā.

Patlaban par notikušo uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību. Ekspertīze vēl skaidros nodarīto miesas bojājumu smaguma pakāpi, pēc kā arī tiks precizēta noziedzīgā nodarījuma kvalifikācija un aizdomās turētā iespējamā atbildība.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl