Glābjot neuzmanīga skolnieka dzīvību, autovadītājs iebrauc grāvī un avarē

0 Komentāru
Glābjot neuzmanīga skolnieka dzīvību, autovadītājs iebrauc grāvī un avarē
Foto: LETA

Negadījums noticis rīta pusē, Bauskas ielā, tikai dažu desmitu metru attālumā no gājēju pārejas. Edmunds, kurš sabiedriskā transporta pieturvietā gaidījis autobusu, kļuvis par šī notikuma aculiecinieku. Viņš nejauši, ar acs kaktiņu pamanījis skolēnu, kurš pavisam negaidīti meties uz ceļa un balto busiņu, kura vadītājs darījis visu, lai puiku nenotriektu.

”Mašīna brauca no turienes, manā virzienā, bet bērns skrēja no pretējās ielas puses, šurp. Spriežot, pēc tā kā viņš skrēja, vai nu viņš neredzēja mašīnu, vai kas tamlīdzīgs… Viņš paspēja aizskriet līdz pat pretējās joslas vidum un tikai tad apstājās. Iespējams, tikai tad izdzirdēja mašīnu. Viņš strauji apstājās, bet auto jau nobrauca no ceļa…,” atceras aculiecinieks Edmunds.

Foto

Par laimi, pie Renault stūres sēdošais kungs ticis cauri sveikā. To gan nevar teikt par viņa braucamrīku. Pamatīgi samīcīts kreisais stūris, nolauzti riteņi un izsists logs. Tikai veiksmīga sakritība glābusi tuvumā esošos ļaudis, jo pēc sadursmes apkārt lidojušas, gan ceļa zīmes, gan staba fragmenti. Lai arī tie piezemējušies gandrīz 50 metrus no avārijas vietas, neviens nav cietis.

”Vadītājs, brīnumainā kārtā izvairījās no nopietnas avārijas ar cietušajiem. Malacis, puisis, noreaģēja!” atzinīgs ir Edmunds.
Kamēr apkārtējie steiguši palīgā busiņa vadītājam, avārijas izraisītājs pazudis tuvējā mežiņā. ”Puika, puika vienkārši izgaisa… Kamēr mani mētāja apkārt, es jau nevarēju redzēt kur viņš palika,” stāsta Renault vadītājs.

Gan aculiecinieki, gan autovadītājs domā, ka avārijas izraisītājs, skolnieks, bijis aptuveni 12 gadus vecs. Kāds ievērojis sarkanu mugursomu, cits atceras, ka viņam galvā bijusi cepure, vai lakatiņš. Šobrīd, pie negadījuma iemeslu noskaidrošanas un puikas meklējumiem jau ķērušies likuma sargi, taču visiem Valdlaučos mītošo puiku vecākiem varam ieteikt, gadījumā, ja rodas aizdomas, ka negadījumu izraisījusi jūsu atvase, labāk tomēr policijā pieteikties pašiem.

Avārijas vieta

0 Komentāru