Komentāri

Negadījums noticis rīta pusē, Bauskas ielā, tikai dažu desmitu metru attālumā no gājēju pārejas. Edmunds, kurš sabiedriskā transporta pieturvietā gaidījis autobusu, kļuvis par šī notikuma aculiecinieku. Viņš nejauši, ar acs kaktiņu pamanījis skolēnu, kurš pavisam negaidīti meties uz ceļa un balto busiņu, kura vadītājs darījis visu, lai puiku nenotriektu.

”Mašīna brauca no turienes, manā virzienā, bet bērns skrēja no pretējās ielas puses, šurp. Spriežot, pēc tā kā viņš skrēja, vai nu viņš neredzēja mašīnu, vai kas tamlīdzīgs… Viņš paspēja aizskriet līdz pat pretējās joslas vidum un tikai tad apstājās. Iespējams, tikai tad izdzirdēja mašīnu. Viņš strauji apstājās, bet auto jau nobrauca no ceļa…,” atceras aculiecinieks Edmunds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Par laimi, pie Renault stūres sēdošais kungs ticis cauri sveikā. To gan nevar teikt par viņa braucamrīku. Pamatīgi samīcīts kreisais stūris, nolauzti riteņi un izsists logs. Tikai veiksmīga sakritība glābusi tuvumā esošos ļaudis, jo pēc sadursmes apkārt lidojušas, gan ceļa zīmes, gan staba fragmenti. Lai arī tie piezemējušies gandrīz 50 metrus no avārijas vietas, neviens nav cietis.

”Vadītājs, brīnumainā kārtā izvairījās no nopietnas avārijas ar cietušajiem. Malacis, puisis, noreaģēja!” atzinīgs ir Edmunds.
Kamēr apkārtējie steiguši palīgā busiņa vadītājam, avārijas izraisītājs pazudis tuvējā mežiņā. ”Puika, puika vienkārši izgaisa… Kamēr mani mētāja apkārt, es jau nevarēju redzēt kur viņš palika,” stāsta Renault vadītājs.

Gan aculiecinieki, gan autovadītājs domā, ka avārijas izraisītājs, skolnieks, bijis aptuveni 12 gadus vecs. Kāds ievērojis sarkanu mugursomu, cits atceras, ka viņam galvā bijusi cepure, vai lakatiņš. Šobrīd, pie negadījuma iemeslu noskaidrošanas un puikas meklējumiem jau ķērušies likuma sargi, taču visiem Valdlaučos mītošo puiku vecākiem varam ieteikt, gadījumā, ja rodas aizdomas, ka negadījumu izraisījusi jūsu atvase, labāk tomēr policijā pieteikties pašiem.

Avārijas vieta

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl