Komentāri
Glābēji Rīgā no avarējušas automašīnas atbrīvo pārgalvīgus jauniešus
Foto: LETA

Pagājušajā naktī glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai Rīgā no avarējušas automašīnas atbrīvotu pārgalvīgus jauniešus.

Kā pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), izsaukums uz negadījumu tika saņemts plkst.3.41. Lokomotīves ielā 19 un 24 gadus veci jaunieši ar vieglo automašīnu bija ietriekušies stabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens jaunietis no avarējušā auto izkļuva pats, bet divus glābējiem nācās atbrīvot, izmantojot hidrauliskās ierīces. Jaunieši atbrīvoti un nodoti mediķu rīcībā.

Savukārt Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina informēja, ka Lokomotīves ielā stabā bija ietriekusies automašīna Ford. Pagaidām nenoskaidrots automašīnas vadītājs bija devies projām no notikuma vietas. Pēc sākotnējās informācijas, negadījumā bija cietušas trīs personas, kas bijušas automašīnas pasažieri. Visi negadījumā iesaistītie bijuši alkohola reibumā.

Vēl viens izsaukums uz negadījumu Rīgā saņemts vakar plkst.11.05. Uz Salu tilta bija notikusi trīs automašīnu sadursme, kurā cieta cilvēki.

Kā informēja Lūkina, uz Salu tilta nobrauktuves notika sadursme starp automašīnu Ford, kuru vadīja 1992.gadā dzimis vīrietis, automašīnu Nissan, kuru vadīja 1988.gadā dzimis vīrietis un automašīnu Hyundai, kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis.

Slimnīcā tika nogādāts Ford vadītājs un 1995.gadā dzimusi pasažiere, Nissan vadītājs un 1992. gadā dzimusi pasažiere.

Pagājušajā diennaktī kopā reģistrēti 60 satiksmes negadījumi. Četros negadījumos cieta septiņi cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl