Komentāri
Glābēji Rīgā no avarējušas automašīnas atbrīvo pārgalvīgus jauniešus
Foto: LETA

Pagājušajā naktī glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai Rīgā no avarējušas automašīnas atbrīvotu pārgalvīgus jauniešus.

Kā pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), izsaukums uz negadījumu tika saņemts plkst.3.41. Lokomotīves ielā 19 un 24 gadus veci jaunieši ar vieglo automašīnu bija ietriekušies stabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens jaunietis no avarējušā auto izkļuva pats, bet divus glābējiem nācās atbrīvot, izmantojot hidrauliskās ierīces. Jaunieši atbrīvoti un nodoti mediķu rīcībā.

Savukārt Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina informēja, ka Lokomotīves ielā stabā bija ietriekusies automašīna Ford. Pagaidām nenoskaidrots automašīnas vadītājs bija devies projām no notikuma vietas. Pēc sākotnējās informācijas, negadījumā bija cietušas trīs personas, kas bijušas automašīnas pasažieri. Visi negadījumā iesaistītie bijuši alkohola reibumā.

Vēl viens izsaukums uz negadījumu Rīgā saņemts vakar plkst.11.05. Uz Salu tilta bija notikusi trīs automašīnu sadursme, kurā cieta cilvēki.

Kā informēja Lūkina, uz Salu tilta nobrauktuves notika sadursme starp automašīnu Ford, kuru vadīja 1992.gadā dzimis vīrietis, automašīnu Nissan, kuru vadīja 1988.gadā dzimis vīrietis un automašīnu Hyundai, kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis.

Slimnīcā tika nogādāts Ford vadītājs un 1995.gadā dzimusi pasažiere, Nissan vadītājs un 1992. gadā dzimusi pasažiere.

Pagājušajā diennaktī kopā reģistrēti 60 satiksmes negadījumi. Četros negadījumos cieta septiņi cilvēki.

Lasi vēl