Ģimenes konflikta laikā vīrietis rokās ņem cirvi!

Komentāri

Pirms pāris dienām agrā rīta stundā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā nogādājuši kādu 56 gadus vecu kungu ar nopietnu cirstu brūci rokā. Tā kā mediķiem bija pamats aizdomām, ka šī trauma iegūta konflikta laikā, par šo notikumu informēta arī policija.

Aizdomas krīt uz dēlu. Taču, tā kā dēls devies prom vēl pirms mediķu ierašanās, policistiem iespējamo vaininieku tā arī nav izdevies sastapt, taču vīri sola viņu tuvākajā laikā sameklēt un nopratināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai pilnībā izprastu šā asiņainā konflikta iemeslus, likumsargiem lieti noderētu arī otras puses viedoklis par notikušo. Tāpat izmeklētāji gaida arī ekspertu slēdzienu par traumu smaguma pakāpi.

Diemžēl vietējie iedzīvotāji nespēj mums viest lielāku skaidrību par turpat kaimiņmājā notikušo noziegumu. Ķilda acīmredzot norisinājusies laikā, kad visi cieši gulējuši, turklāt viss noticis aizdomīgi klusu.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl