Ģimenes iedzeršanas laikā Latvijā izvarota desmit mēnešus veca meitenīte!

225 komentāri
Ģimenes iedzeršanas laikā Latvijā izvarota desmit mēnešus veca meitenīte!
Foto: Armando Maynez/Flickr

Pagājušajā nedēļas nogalē Kokneses novada Iršu pagastā ģimenes iedzeršanas laikā mātes piedzīvotājs pastrādājis dzimumnoziegumu pret desmit mēnešus veco meitiņu. Šim šaušalīgajam un prātam neaptveramam noziegumam uz pēdām nācis raidījums Bez Tabu.

Pēc kaimiņu stāstītā, atstājot bērnu uz nelielu brīdi kopā ar mātes draugu, māte vēlāk viņu atradusi asiņojošu un kritiskā stāvoklī. Notikuma detaļas šobrīd vēl nav zināmas, taču raidījumam Bez Tabu izdevās noskaidrot, –  aizdomās turētais vīrietis pēc notikušā aizvests uz policiju, bet zīdainis kopā ar māti nogādāts Rīgā.

Bez Tabu žurnālisti šobrīd atrodas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, lai uzzinātu detaļas par bērna veselības stāvokli, kā arī ir ceļā uz Iršu pagastu.

Saistībā ar notikušo policija aizturējusi pusmūža vīrieti. Notiek izmeklēšana. Sākts kriminālprocess pēc 160.pata 6.daļas par seksuālu vardarbību. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Kas īsti ir noticis? Vai notikušo varēja novērst? Kāda ir atbildīgo institūciju – bāriņtiesas un sociālā dienesta atbildība – skaties šovakar raidījumā Bez Tabu plkst. 19.35!

TOP komentāri

 • Linda
  +27 +27 0

  Linda

  Es par to,ka vispār tādas personas ir jāpublisko! Un nevar būt runa ne par kādām cilvēktiesībām-jo tie nav cilvēki!
 • vikijs
  +23 +23 0

  vikijs

  Dzīvoju netālu no tā miesta, uzzināšu kurš tas bija, nošaušu, lieciet kaut mani cietumā, bet es būšu labu darby izdarījusi...
 • rita
  +22 +22 0

  rita

  nav tādu vārdu, kas izteiktu to pretīgumu... kā var stāvēt un gribēt zīdainītim to nodarīt? Kaut viņam to krānu ar nokaitētu dzelzi nodedzinātu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl