Ģimenei nozog tikko iegādātu auto. Vai pārdevējs sadarbojies ar zagļiem?

4 komentāri
Ģimenei nozog tikko iegādātu auto. Vai pārdevējs sadarbojies ar zagļiem?
Foto: LETA

Jelgavas pievārtē no maksas stāvvietas nozagtas divas automašīnas, bet patiesībā bija plānots nozagt trīs spēkratus vienā piegājienā. Kurš izplānojis tik nekaunīgu noziegumu, skaidrosim mūsu nākamajā stāstā.

Ānes ciematā Jaunatnes ielā garnadži no maksas stāvvietas naktī aizdzinuši divas automašīnas WV Touran. Trešais tādas pašas markas spēkrats palicis nepiedarbināts, zagļi nav varējuši to atvērt. Viena no cietušajām ir turpat netālu dzīvojošā Olga.

Viņa par stāvvietu katru mēnesi maksā 25 eiro, bet tagad saprot, ka vajadzēja pirkt apdrošināšanu, jo stāvvieta par zaudējumiem neatbild. Olgai vīrs ir ārzemēs, viņa gaida bērniņu un auto bija ļoti vajadzīgs. Turklāt nauda mašīnas iegādei ilgi krāta.

Olga domā, ka zagļi viņas tikko iegādāto auto jau bija noskatījuši iepriekš un no auto plača notikusi informācijas noplūde. Pārdevējs pat jaunajai īpašniecei prombraucot pavaicājis kurā vietā viņa dzīvo.

Stāvvietas īpašnieks šodien kameras priekšā atsakās sniegt savu skaidrojumu par notikušo. Videonovērošanas ieraksti esot atdoti policijai un tas arī viss. Degpunktā komanda aicina palīdzēt Olgai. Ja esat redzējuši melnas krāsas automašīnu Volkswagen Touran ar valsts numuru KA 3690 ceļojam Lietuvas virzienā, kā arī tādu pašu zaļas krāsas auto, kas pieder Olgas radiniecei, ziņojiet policistiem pa tālruni 63004202 vai 110.

Skaties video: