Ģimenei nozog tikko iegādātu auto. Vai pārdevējs sadarbojies ar zagļiem?

4 komentāri

Jelgavas pievārtē no maksas stāvvietas nozagtas divas automašīnas, bet patiesībā bija plānots nozagt trīs spēkratus vienā piegājienā. Kurš izplānojis tik nekaunīgu noziegumu, skaidrosim mūsu nākamajā stāstā.

Ānes ciematā Jaunatnes ielā garnadži no maksas stāvvietas naktī aizdzinuši divas automašīnas WV Touran. Trešais tādas pašas markas spēkrats palicis nepiedarbināts, zagļi nav varējuši to atvērt. Viena no cietušajām ir turpat netālu dzīvojošā Olga.

Viņa par stāvvietu katru mēnesi maksā 25 eiro, bet tagad saprot, ka vajadzēja pirkt apdrošināšanu, jo stāvvieta par zaudējumiem neatbild. Olgai vīrs ir ārzemēs, viņa gaida bērniņu un auto bija ļoti vajadzīgs. Turklāt nauda mašīnas iegādei ilgi krāta.

Olga domā, ka zagļi viņas tikko iegādāto auto jau bija noskatījuši iepriekš un no auto plača notikusi informācijas noplūde. Pārdevējs pat jaunajai īpašniecei prombraucot pavaicājis kurā vietā viņa dzīvo.

Stāvvietas īpašnieks šodien kameras priekšā atsakās sniegt savu skaidrojumu par notikušo. Videonovērošanas ieraksti esot atdoti policijai un tas arī viss. Degpunktā komanda aicina palīdzēt Olgai. Ja esat redzējuši melnas krāsas automašīnu Volkswagen Touran ar valsts numuru KA 3690 ceļojam Lietuvas virzienā, kā arī tādu pašu zaļas krāsas auto, kas pieder Olgas radiniecei, ziņojiet policistiem pa tālruni 63004202 vai 110.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Kaspars K.
  +1 +1 0

  Kaspars K.

  Man pirms 8 mēnešiem nozaga VW caddy, policija arī saka ka leiši, bet neko tā arī neatrada.... zina uz kuru pusi dzen, bet reāli neko nedara! Sviests!!! Kameras pie izbraukšanas no valsts apskatiet, un sadarbību ar leišu poličiem organizējiet! Kāpēc valstī neviens negrib strādāt!!! Tikai cer uz kaut kādu brīnumu!!!
 • 0pis
  +1 +1 0

  0pis

  Kad nopērk jaunu autiņu tad drošāk ir nedeļu to noturēt garažā lai pārdevējs zaudētu interesi par pārdoto autiņu, jo teorētiski šajā nedeļas laikā autiņam var uzlikt (nomainīt) signalizāciju vai uzlikt slepeno slēdzi vai kā savādāk padarīt autiņu grūtāk aizdzenamu...
 • Raivo
  +1 +1 0

  Raivo

  Sen vajaga likvidēt visas maksas stāvvietas,tikai naudu plēš,bet atbildību nevēlas uzņemties,protams vienkārši atlaidīs sargu,kurš gulējis saldi! Tas tik iespējams Latvijā,jo likumdošanā nav tāda punkta,ka autostāvietas uzņemtos atbildību,savādāk jau sen būtu pa burbuli aizgājuši!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl