Ģimenei nozog gandrīz 10 000 eiro vērtu kvadriciklu. Tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība!

Komentāri

Kāda jaunas sieviete lūdz palīdzību! Viņas ģimenes mājā nakts aizsegā paviesojušies zagļi. Viņu guvums – vismaz 10 000 eiro vērtas mantas! Iespējams, tieši jūs varat palīdzēt atgūt nozagto.

Par ļaundaru vizīti Līgas ģimenes mājās Olainē pagājušās piektdienas rītā neviens pat nenojauta. Abi četrkājainie mājas mīluļi rīta pusē uzvedušies kā ierasts, un nekas neliecināja par to, ka lietainajā naktī no privātmājas garāžas ir nozudis braucamrīks gandrīz 10 000 eiro vērībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā ar likumsargiem apstaigājot teritoriju un tuvējās ielas, izdevies atrast arī noziedznieku atstātās pēdas. Acīmredzot ļaundari savu transportlīdzekli novietojuši pārsimts metru attālumā, citā šķērsielā, lai lieki nepievērstu apkārtējo uzmanību.

Līgas ģimene lūdz palīdzību! Ja jums ir zināma nozagtā braucamrīka atrašanās vieta vai pēdējā laikā esat redzējis šādu kvadriciklu, vietā, kur tas iepriekš nav manīts – zvaniet pa tālr.: 26535177. Par informāciju, kas palīdzētu atgūt nozagto mantu, ģimene sola arī atlīdzību.

Visiem privātmāju īpašniekiem Līga iesaka nodrošināties pret zagļiem, pat ja braucamrīki atrodas garāžā. Notikušais ir skaidrs pierādījums, ka motorollerus, motociklus un kvadriciklus nepieciešams kur pieslēgt vai novietnes nepieciešams aprīkot ar signalizāciju. Tas, protams, nav simtprocentīgs garants tam, ka zagļi aizies tukšā, taču visa jūsu pieliktā izdoma apgrūtinās nelūgtos viesus un tātad, noteikti palielinās jūsu izredzes nosargāt īpašumu.

Foto:

Video!

Lasi vēl