Komentāri
Ģimene netic mātes vainai divu bērnu nāvē Baložos
()

Aizdomās par divu savu bērnu slepkavību Baložos aizturētās sievietes ģimene netic, ka viņa varētu būt pastrādājusi šādu noziegumu.

Bērnu māte Ginta pati augusi desmit bērnu ģimenē. Gintas ģimene ir šokā, ka pagaidām izmeklētāju aizdomas krīt tieši uz viņu.
Sievietes māte stāstījusi, ka abas regulāri sazvanījušās. Tieši pirms nedēļas piektdienā pa dienu atskanējis šokējošs zvans. “Mammīt, es atnāku no dušas, bērni neelpo. Es saku – zvani ātrajiem! Jau izsaucu, veselu mūžību viņi brauc! Skrienu gaidīt!” meitas teikto atminējusies Gintas mamma Raimonda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk meita jau zvanījusi, lai pateiktu, ka ir arestēta. “Un vēlāk viņa man zvana un saka – policija mani grib piespiest, lai es parakstu, ka esmu vainīga, bet, mammīt, es neesmu vainīga. Un viņai bija iestāstīts, ka mēs, visa ģimene, atsakāmies no viņas un ka nebūs, kas bērniņus apglabā, un es viņai teicu – meitiņ, mēs esam ar tevi! Man ir 10 bērni, un es neesmu viņus tā mācījusi. Ginta nav slepkava, 100% nav,” turpinājusi sievietes māte.

Gintas brālis, kurš dzīvo tajā pašā mājā Baložos, kur istaba bija piešķirta Gintai, uzzinot par notikušo, izlauzies garām policistam, kas sargājis durvis, un pats redzējis mirušos zēnus. Istaba bijusi kārtībā, nekādas cīniņa pēdas viņš neesot manījis.

Kā ziņots, policija kā galveno versiju Ķekavas novada Baložos atrasto mirušo bērnu lietā izvirzījusi slepkavību. Valsts policijas Rīgas reģiona kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs pastāstīja, ka pašreizējie lietas apstākļi liecina, ka 90% šī lieta varētu tikt kvalificēta kā slepkavība. Paralēli gan policija pārbauda arī citas versijas, taču par tām sīkāk Sozinovs atteicās runāt. Patlaban arī ir nozīmēta virkne ekspertīžu – gan bērnu nāves cēloņa noskaidrošanai, gan arī bērnu mātei.

Sozinovs atteicās komentēt, vai māte sadarbojas ar policiju izmeklēšanā un kādi ir bijuši notikuma vietas apstākļi. “Sieviete dzīvoja savādu dzīvi,” lakonisks bija Sozinovs. Viņš arī atklāja, ka bērni miruši vardarbīgā nāvē. Zināms arī, ka sieviete ir dzimusi 1987.gadā. Liecības ir sniedzis arī bērnu tēvs, kurš ar ģimeni kopā nav dzīvojis.

Pagājušās nedēļas nogalē Baložos, kādā sociālās mājas dzīvoklī, atrasti miruši divi pusotru un trīs gadus veci zēni. Mediķus izsaukusi zēnu māte, kura skaidrojusi, ka apmēram stundu nav bijusi mājās un atnākot ieraudzījusi notikušo. Tiesa sievietei piemērojusi apcietinājumu, un šo lietu policija kvalificējusi kā slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos.

Sieviete nav atradusies bāriņtiesas redzeslokā, bet gan bijusi Sociālā dienesta kliente, kam tika sniegti sociālie pakalpojumi – pabalsti medikamentu un pārtikas produktu iegādei, informēja Ķekavas novada pašvaldībā.

Saskaņā ar Sociālā dienesta informāciju bērnu māte šī gada jūnijā vērsusies Sociālajā dienestā ar lūgumu viņai noteikt trūcīgās personas statusu. Izvērtējot viņas situāciju, Sociālā dienesta darbinieki apsekoja sievietes dzīvesvietu un tikās ar viņas kaimiņiem, kuri par sievieti sniedza pozitīvas atsauksmes. Sociālā dienesta darbiniekiem nav bijis nekāda pamata aizdomām par sievietes nestabilo emocionālo stāvokli.
Pēc izvērtēšanas trūcīgās personas statuss šai sievietei tika piešķirts, un viņa saņēma sociālos pakalpojumus – pabalstus medikamentu un pārtikas produktu iegādei, kopumā no jūnija līdz oktobrim 386 eiro apmērā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl