Ģimene lūdz palīdzību! Liepājas pusē māja nodegusi “kā sērkociņa kastīte”…

12 komentāri

Īsā laika sprīdī kā sērkociņa kastīte nodega Strazdu ģimenes māja, atstājot trīs paaudzes bez pajumtes. Ziedonis, Agita un viņu dēla ģimene šobrīd teju pilnībā ir atkarīgi no apkārtējo palīdzības, jo liesmas paņēmušas sev līdzi pat tik pašsaprotamas lietas kā ziemas mētelis vai iemīļotā kafijas krūze. Vairs nav nekā.

Par nelaimes cēloni šobrīd tiek uzskatīts elektrības īssavienojums, kas ceturtdienas rītā negaidīti pārsteidza Ziedoņa un Agitas vedeklu un viņas trīs mazos bērnus. Ieraugot liesmas, galvenais bija pēc iespējas ātrāk paglābt atvases, nedomājot par mantiskām lietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agita pārdzīvo, ka ģimene šobrīd ir izkaisīta. Dēlam ar sievu un bērniem uz laiku piešķirts dzīvoklis, bet paši pagaidām apmetušies pie tuvējiem kaimiņiem.

Jāpieskata ir arī trīs suņuki, bet diemžēl bērnu iemīļotie seši kaķēni dūmos nosmaka.

Pieaugušie vēl nespēj līdz galam atgūties. Vecākais no mazbērniem piedzīvo jau otro ugunsgrēku, kas mazo puisēnu padarījuši ļoti nemierīgu. Tomēr visam par spīti ģimene apņēmusies slikto atstāt aiz muguras un sākt no jauna.

Agita un Ziedonis, nodegušās mājas īpašnieki
Cilvēki ļoti daudz palīdz. Drēbes mums ziedo, zvana. Liels paldies viņiem. Palīdz. Grūti jau ir. Kaut ko izdevās saglābt? Kaut ko iznest? Tikai to, kas mums mugurā. Šīs drēbes mums bija mugurā. Viss, viss. Nebija iespējams tur vairs ieiet. Mēs, kad atbraucām atpakaļ, nebija neviens. Viņa ar bērniem uz grants čupas sēdēja. Nebija, nebija iespējams. Vējš no šīs puses ļoti rāva iekšā.

Lai turpinātu rūpēties par ģimenes saimniecību, kas ir pāra vienīgais iztikas avots, sētā nepieciešams ierīkot dzīvojamo vagoniņu. Tā ierīkošanai ģimene lūdz jūsu palīdzību.

Ja varat palīdzēt, zvaniet pa tālr. nr. 90006385.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl