Ģimene lūdz palīdzību! Liepājas pusē māja nodegusi “kā sērkociņa kastīte”…

12 komentāri

Īsā laika sprīdī kā sērkociņa kastīte nodega Strazdu ģimenes māja, atstājot trīs paaudzes bez pajumtes. Ziedonis, Agita un viņu dēla ģimene šobrīd teju pilnībā ir atkarīgi no apkārtējo palīdzības, jo liesmas paņēmušas sev līdzi pat tik pašsaprotamas lietas kā ziemas mētelis vai iemīļotā kafijas krūze. Vairs nav nekā.

Par nelaimes cēloni šobrīd tiek uzskatīts elektrības īssavienojums, kas ceturtdienas rītā negaidīti pārsteidza Ziedoņa un Agitas vedeklu un viņas trīs mazos bērnus. Ieraugot liesmas, galvenais bija pēc iespējas ātrāk paglābt atvases, nedomājot par mantiskām lietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agita pārdzīvo, ka ģimene šobrīd ir izkaisīta. Dēlam ar sievu un bērniem uz laiku piešķirts dzīvoklis, bet paši pagaidām apmetušies pie tuvējiem kaimiņiem.

Jāpieskata ir arī trīs suņuki, bet diemžēl bērnu iemīļotie seši kaķēni dūmos nosmaka.

Pieaugušie vēl nespēj līdz galam atgūties. Vecākais no mazbērniem piedzīvo jau otro ugunsgrēku, kas mazo puisēnu padarījuši ļoti nemierīgu. Tomēr visam par spīti ģimene apņēmusies slikto atstāt aiz muguras un sākt no jauna.

Agita un Ziedonis, nodegušās mājas īpašnieki
Cilvēki ļoti daudz palīdz. Drēbes mums ziedo, zvana. Liels paldies viņiem. Palīdz. Grūti jau ir. Kaut ko izdevās saglābt? Kaut ko iznest? Tikai to, kas mums mugurā. Šīs drēbes mums bija mugurā. Viss, viss. Nebija iespējams tur vairs ieiet. Mēs, kad atbraucām atpakaļ, nebija neviens. Viņa ar bērniem uz grants čupas sēdēja. Nebija, nebija iespējams. Vējš no šīs puses ļoti rāva iekšā.

Lai turpinātu rūpēties par ģimenes saimniecību, kas ir pāra vienīgais iztikas avots, sētā nepieciešams ierīkot dzīvojamo vagoniņu. Tā ierīkošanai ģimene lūdz jūsu palīdzību.

Ja varat palīdzēt, zvaniet pa tālr. nr. 90006385.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl