Garnadzis dažas stundas pēc iznākšanas no cietuma ķeras pie vecajiem grēkiem

1 komentārs
Garnadzis dažas stundas pēc iznākšanas no cietuma ķeras pie vecajiem grēkiem
Foto: LETA

Gadu mija ir laiks, kad cilvēki mēdz apņemties uzsākt kaut ko jaunu vai pārtraukt kādus kaitīgos ieradumus, piemēram, atmest smēķēšanu. Šādi pavisam noteikti nedomā garnadzis, kurš dažas dienas pirms jaunā gada iestāšanas tika izlaists no apcietinājuma, bet jau nākamajā dienā tika aizturēts par divu zādzību paveikšanu.

Kā vēsta Valsts policija, pagājušo pirmdien, 29. decembrī, Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu iestādi Brīvības ielā, kur no kādas telpas tika nozagts mobilais telefons. Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā, kur aizturēja 1970. gadā dzimušu vīrieti. Skaidrojot notikušā apstākļus, policisti atklāja, ka aizturētais neilgi pirms tam trolejbusā nozadzis mobilo telefonu arī kādai sievietei.

Identificējot garnadzi, policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais vīrietis jau iepriekš desmit reizes tiesāts par zādzībām un tikai pirms dienas tika atbrīvots no apcietinājuma. Aizturētais atzina savu vainu zādzībās, un 1. janvārī viņam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pret zagli ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Garnadzim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

1 komentārs