Garnadži no biroja nozog instrumentus 3,6 tūkstošu eiro vērtībā

Komentāri
Garnadži no biroja nozog instrumentus 3,6 tūkstošu eiro vērtībā
LETA

Pirmdien, 15. februārī, Rīgas Teikas iecirknī vērsās kāda uzņēmuma pārstāvji, kuri ziņoja, ka naktī uz pirmdienu Ūnijas ielā, Rīgā, tikušas apzagtas uzņēmuma biroja telpas. Skaidrojot notikušā apstākļus, konstatēts, ka garnadži no biroja nozaguši dažādus elektroinstrumentus aptuveni 3600 eiro vērtībā.

Likumsargi pēc video novērošanas kameru ierakstiem noskaidroja iespējamās vainīgās personas, un nekavējoties tika uzsākta noziegumā iesaistīto personu meklēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, vakar ap pulksten 9.30 Purvciemā likumsargi aizturēja 1980., 1984. un 1987. gadā dzimušus vīriešus. Aizturēšanas brīdī pie vīriešiem policisti atrada daļu nozagto mantu, kuras viņi grasījās realizēt. Visi trīs vīrieši tika aizturēti un nogādāti Rīgas Teikas policijas iecirknī. Aizturētie jau iepriekš tiesāti par mantiskiem noziegumiem.
Izmeklēšanas gaitā tika veikta kratīšana divās adresēs, kurās atrasta lielākā daļa nozagto mantu. Tuvākajā laikā atrastās mantas tiks nodotas tās likumīgajam īpašniekam.

Šodien aizturētajam 1980. gadā dzimušajam vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt 1984. un 1987. gadā dzimušajiem vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par šo noziegumu policijā sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpās, kā arī par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu.

Lasi vēl