Garnadži no biroja nozog instrumentus 3,6 tūkstošu eiro vērtībā

Komentāri
Garnadži no biroja nozog instrumentus 3,6 tūkstošu eiro vērtībā
LETA

Pirmdien, 15. februārī, Rīgas Teikas iecirknī vērsās kāda uzņēmuma pārstāvji, kuri ziņoja, ka naktī uz pirmdienu Ūnijas ielā, Rīgā, tikušas apzagtas uzņēmuma biroja telpas. Skaidrojot notikušā apstākļus, konstatēts, ka garnadži no biroja nozaguši dažādus elektroinstrumentus aptuveni 3600 eiro vērtībā.

Likumsargi pēc video novērošanas kameru ierakstiem noskaidroja iespējamās vainīgās personas, un nekavējoties tika uzsākta noziegumā iesaistīto personu meklēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, vakar ap pulksten 9.30 Purvciemā likumsargi aizturēja 1980., 1984. un 1987. gadā dzimušus vīriešus. Aizturēšanas brīdī pie vīriešiem policisti atrada daļu nozagto mantu, kuras viņi grasījās realizēt. Visi trīs vīrieši tika aizturēti un nogādāti Rīgas Teikas policijas iecirknī. Aizturētie jau iepriekš tiesāti par mantiskiem noziegumiem.
Izmeklēšanas gaitā tika veikta kratīšana divās adresēs, kurās atrasta lielākā daļa nozagto mantu. Tuvākajā laikā atrastās mantas tiks nodotas tās likumīgajam īpašniekam.

Šodien aizturētajam 1980. gadā dzimušajam vīrietim tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt 1984. un 1987. gadā dzimušajiem vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par šo noziegumu policijā sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpās, kā arī par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl