2 komentāri
Garāmgājēji un policisti izglābj sadzērušos, dzīvības briesmās nonākušu meiteni
Foto: LETA

Garāmgājēji parkā pamana vaidošu meiteni ar putām uz lūpām un steidz viņai palīgā. Izrādās, ka jauniete ir izdzērusi divas pudeles vīna un viņai kļuvis ļoti slikti. Taču aculiecinieku un policistu rīcība apliecina, ka cilvēcīgums joprojām ir starp mums.

“Jūs neticēsit! Es atkal sastapu pašvaldības policistus, un mēs kopā pavadījām daļu piektdienas vakara! Dzīvē, tāpat kā filmās, ir labie policisti un sliktie policisti, taču šoreiz policisti bija lieliski,” tā savu stāstu sāk aculieciniece.

Garāmgājēja stāsta, ka piektdien ap 18.14 devusies pastaigā pa parku ar saviem mājdzīvniekiem Uksiņu un Džā.

“Priecīgi lēkājam pa pļaviņu pie komposta kaudzēm, kad pamanām – pie koka kaut kāds nekustīgs kunkucis. Ejam tuvāk – vēl tak saule spīd un cilvēki arī staigā, kas tas varētu būt? No kunkuča nāk dīvainas skaņas – tā izrādās jauna sieviete. Viņa gārdz, pa muti nāk putas, acis plaši vaļā. Zvanu “ātrajiem”. “Ātrie” piesakās, ka drīz būs, lai es sagaidu. Piekrītu.

Sēžu netālu no meitenes, mēģinu runāties, viņas seja ir zaļgana, bet uz brīdi laikam paliek labāk, un viņa tā kā mēģina celties. Kļūst skaidrs, ka viņai arī neganti reibst – būtne paslien galvu un plecus, nozvārojas un atslīgst atpakaļ. Elpa kļūst vēl skaļāka, skaņa tāda, it kā rīklē kas būtu ieķēries. Pa muti atkal nāk putas. Pienāk vēl viens suņu saimnieks, es viņu klusībā dēvēju par “takšu vīru”. Sarunājam, ka tad, kad zvanīs “ātrie”, viņš ies pretī, bet es palikšu pie meitenes – viņa ik pa brīdim kļūst runājama un lūdzas, lai viņu neatstāj.

Ātrie nebrauc, toties starp krūmiem parādās pašvaldības policijas busiņš. Puiši piebrauc, izkāpj, noskaidro situāciju un zibenīgi pa rāciju sazinās ar “ātrajiem”. Policists ziņo: “Sieviete, gadi tā ap 45…” Zaļganā meitene pēkšņi nāk pie jēgas un sašutušā balsī iesēcas: “Man ir 26!!!”, un tad atkal zaudē samaņu.

Viens no policistiem uzvelk gumijas cimdus un aši pārbauda, vai jaunās sievietes mutē nav svešķermenis. Meitene vaid. Elpa ir sekla, viņa vēl joprojām ir zaļgana un putainu muti, bet uz policista lietišķajiem jautājumiem sāk pamazām atbildēt. Jā, lietojot zāles. Nosauca, kādas.

Tad policists draudzīgi pavaicāja, vai šodien ir dzerts arī alkohols. Un ziniet, meitenei vēlreiz tikpat kā otrā elpa parādījās. Skaļi un skaidri viņa sacīja: “Jā, daudz.” Tad, mēģinot fokusēt skatienu uz jauno policistu, pat tā kā uzsmaidīja viņam.

Policists bezkaislīgi turpināja iztaujāšanu. Izslējusi pirkstus bajārienes Morozovas cienīgā žestā, meitene atklāj, ka izdzērusi 2 pudeles vīna. Laba vīna, viņa ar uzsvaru izsēca.

Tad iezvanījās mans telefons – “ātrie “vaicāja, no kuras puses tai parkā var iebraukt, un mana loma šai stāstā tuvojās beigām. Kopā ar otru pašvaldības policistu izgājām pretī “ātrajiem”, un viņi tālāk visi tika galā bez manis un suņiem.

Taču es pārliecinājos, ka kritiskās situācijās pašvaldības policisti var visu ko – i elpvadus aplūkot, i ātri un lietišķi noskaidrot, kas cietušo novedis pie ciešanām, i “ātrajiem” palīdzēt atrast notikuma vietu. Tiesa, šie bija citi puiši. Bet viņi bija profesionāli un forši.”

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • DDDDD
  +4 +4 0

  DDDDD

  kāpēc neesat pierakstījuši ka informācija ņemta no kādas sievietes rakstītā facebook`ā?
 • Jap
  0 0 0

  Jap

  Informacija ir tiesam no facebook! Tik izkruzulots, epitetiem, aspratibas elementiem pilns stastijums, akhhh, kur fakti, kads iznakums??!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl