Garāmgājēji aiztur bruņotu uzbrucēju

Komentāri
Garāmgājēji aiztur bruņotu uzbrucēju
FOTO: Flickr

Vakar, 10. martā, ap pulksten 22.25 Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Torņakalna ielu, Rīgā. Tur kādai sievietei uzbrucis vīrietis un, piedraudot ar nazi, mēģinājis viņu aplaupīt, bet diviem garāmgājējiem izdevies uzbrucēju aizturēt.

Policisti notikuma vietā noskaidroja, ka divi garāmgājēji laupīšanas brīdī piesteidzās pie cietušās sievietes un aizturēja uzbrucēju, kā arī par notikušo nekavējoties paziņoja policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki iespējamo laupītāju aizturēja un nogādāja iecirknī. Aizturētais ir kāds 1976. gadā dzimis vīrietis, kurš agrāk bijis sodīts par analoģiskiem noziegumiem. Aizturēšanas brīdī vīrietis atradās 1,76 promiļu reibumā.

Policija pateicas garāmgājējiem, kuri nebija vienaldzīgi un palīdzēja notvert laupītāju.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl