Gājēju ar triecienu ”aizsviež” uz pretējo joslu, kur viņam pāri pārbrauc vēl viens auto

2 komentāri
Gājēju ar triecienu ”aizsviež” uz pretējo joslu, kur viņam pāri pārbrauc vēl viens auto
Foto: Michael Mol/Flickr

Salaspils novadā traģiski gājis bojā kāds gājējs – viņu vienā braukšanas joslā notrieca viena automašīna, ar trieciena spēku viņš tika ”pārmetsts” uz pretējo braukšanas joslu, kur cilvēkam uzbrauca vēl viens spēkrats.

Nelaime notika 16. decembrī, plkst. 17.34, pretī ciematam Enerģētiķis. Gājēju notrieca kāds 1968. gadā dzimis vīrietis, kas sēdēja pie Toyota Avensis spēkrata stūres. Ar trieciena spēku aptuveni 50 gadus vecais vīrietis tika pārsviests pretējā braukšanas joslā, kur viņam uzbrauca virsū pretī braucoša Hyundai zīmola automašīna. Avārijā iesaistīts arī Volkswagen Golf spēkrats, kas brauca aiz Hyundai. Tā autovadītājam nācās nobraukt no ceļa braucamās daļas, lai izvairītos no sadursmes. Rezultātā Volkswagen Golf ietriecās žogā un apgāzās. Automašīnā esošais vīrietis tika nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Traģiska aizvadītā diennakts bijusi arī Daugavpils novada Naujienes pagastā – tur notriekts kāds velosipēdists, kurš turpat, notikuma vietā, no gūtajām traumām mira, liecina Valsts policijas apkopotā statistika par ceļu satiksmes negadījumiem aizvadītajā diennaktī.

Negadījums noticis agrā 16. decembra rītā, ap plkst. 07.53 Naujienes pagastā, pie zīmes Apdzīvotas vietas sākums. Bojā gājušais velosipēdists ir kāds 1965. gadā dzimis vīrietis, savukārt pie automašīnas Mazda stūres sēdējis kāds 1988. gadā dzimis vīrietis.

Kopumā aizvadītajā diennaktī kopumā Latvijā reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem 15 negadījumos ir arī cietušie. Tostarp cietuši ir desmit gājēji vai velosipēdisti.

TOP komentāri

  • Trakā vista
    0 0 0

    Trakā vista

    Zinu to vietu, Elektriķos dzīvo radinieki. Ja tur gājējam jātiek pāri, diez kas nav. Tumsā un pie lielas satiksmes nav iespējams tikt pāri. Tuvākā gājēju pāreja ir pie Rimi, protams, ka cilvēki jau neies liekus ~200 metrus
  • Jānis

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl