Gājējs, kuru notrieca Toyota džips, no gūtajām traumām miris

2 komentāri
Gājējs, kuru notrieca Toyota džips, no gūtajām traumām miris
Foto: aculiecinieka foto

Gājējs, kuru vakar notrieca Toyota džips Rīgā uz Dzirnavu un Birznieka Upīša ielas stūra, ir gājis bojā.

Kā Skaties.lv rakstīja,  vakar, 2. janvāra pēcpusdienā, ap plkst.15 Birznieka Upīša un Dzirnavu ielas stūrī notikusi smaga avārija, kurā  Toyota džips autovadītājs, zaudējot samaņu, notrieca gājēju un sadūrās ar pretī braucošo Peugeot markas automobili.

Pēc avārijas aculiecinieku stāstītā, gājējs guva smagas traumas un viņam pirmo palīdzību sniedza mediķu brigāde, kas bija ieradusies notikuma vietā.  Notriektajam gājējam tika konstatēta politrauma, tika veikti reanimācijas pasākumi, taču tie nebija sekmīgi – cietušais gāja bijā.

Savukārt, džipa vadītājs un pasažiere, kas guva dažādus ķermeņa sasitumus un, iespējams, arī smadzeņu satricinājumu, ar ātrās neatliekamās palīdzības auto aizvesti uz slimnīcu.

Kā Skaties.lv pastāstīja avārijā cietušais Peugeot vadītājs, džips traucies lielā ātrumā pa Dzirnavu ielu centra virzienā. Iebraucot pretējā braukšanas joslā, tā pēkšņi šķērsojusi savu braukšanas joslu, kā rezultātā džips notrieca gājēju un ietriecās pretī braucošajā Peugeot automobilī. Toyota pasažiere, vadītāja sieva, pastāstīja, ka smagā avārija notikusi, jo džipa vadītājs pēkšņi zaudējis samaņu un auto zaudējis kontroli.

Fotogalerija no avārijas vietas

2 komentāri