Komentāri

Ogres novadā uz ceļa Tīnūži-Koknese kādu gājēju vispirms notrieca automašīna Audi A4 Avant, bet pēc tam notriekto cilvēku aizķēra arī kravas auto Mercedes-Benz Atego, ziņo Valsts policija. Cietušais vīrietis patlaban atrodas slimnīcā, un viņa stāvoklis ir stabils.

Sākotējā policijas sniegtā informācija liecināja, ka gājējam virsū uzbrauca arī Mercedes-Benz Atego smagā automašīna. Kā portālam Skaties.lv stāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD), gājēju pēc notriekšanas aizķēra smagās automašīnas spogulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban cietušais, 34 gadus jauns vīrietis, atrodas Jēkabpils reģinālajā slimnīcā, un viņa stāvoklis ir stabils un viņš ir pie samaņas. Negadījumā viņš ir guvis vairākas traumas – galvas traumu, smadzeņu satricinājumu, brūci pakauša rajonā, tāpat viņam ir salauzts deguns.

Saskaņā ar ātrās palīdzības sniegto informāciju, nelaime notika dienas tumšajā laikā, un vīrietim neesot bijis atstarotājs.

Jau ziņojām, ka pie Audi A4 Avant stūres sēdēja kāda 24 gadus jauna sieviete, savukārt cietušā gājēja personība vēl tiek noskaidrota. Kravas automašīnu Mercedes-Benz Atego vadīja kāds 1981. gadā dzimis vīrietis.

Notikuma apstākļi patlaban tiek skaidroti.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā notikušajos ceļu satiksmes negadījumos kopumā cietuši pieci gājēji, liecina Valsts policijas apkopotie dati.

Galvaspilsētā, Brīvības gatves un Džutas ielu krustojumā, kāda 1969. gadā dzimusi sieviete, vadot BMW zīmola automašīnai, uzbrauca kādam 19 gadus vecam jaunietim, kur pēc gūtajām traumām tika nogādāts slimnīcā.

Savukārt Ernesta Birznieka-Upīša ielā 27 gadus jauna sieviete, kas sēdēja pie Toyota stūres, uzbrauca gājējam – kādam 58 gadus vecam kungam.

Lasi vēl