Gaišā dienas laikā policija aiztur divus aizdomīgus velobraucējus

Komentāri

Lai arī dažādus šaubīgus tipiņus policisti pilsētas ielās parasti sastop naktīs, ik pa brīdim pārsteigumi gadās arī gaišā dienas laikā! Šoreiz runa ir par diviem aizdomīgiem velobraucējiem.

Notikumi risinājušies šādi – policijas ekipāža patrulējusi un ievērojusi divas aizdomīgas personas. Nojaušot, ka jaunie vīrieši vairās no likumsargiem, vīri sekojuši velobraucējiem un iestūrējuši tajā pašā degvielas uzpildes stacijā, kurā patvērumu meklējuši aizdomīgie velobraucēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Vēlāk, jau uzsākot sarunu ar iespējamajiem ļaundariem, viens no viņiem atzīstas, ka viņa kabatā ir neliels iepakojums ar marihuānu, kā arī paciņa apreibinošo recepšu medikamentu. Aptuveni vienlaikus pa rāciju atskan ziņa, ka otru no jaunajiem vīriešiem labprāt satiktu Valsts policijas darbinieki – izrādās, ka viņš jau kādu laiku ir bijis izsludināts policijas meklēšanā. Vēl vēlāk izrādās, ka divriteņi, ar kuriem pārvietojušies vīrieši, bijuši zagti.

Abiem aizdomīgajiem tipiņiem pēc notikušā piedāvāta brīnišķīga iespēja kādu brīdi atpūsties aiz restēm, savukārt kārtības sargi ķērušies pie velosipēdu likumīgo īpašnieku meklējumiem.

Skaties video un uzzini, kā viss notika!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl