Gaišā dienas laikā policija aiztur divus aizdomīgus velobraucējus

0 Komentāru
Gaišā dienas laikā policija aiztur divus aizdomīgus velobraucējus
Ilustratīvs foto: In View Of /Flickr

Lai arī dažādus šaubīgus tipiņus policisti pilsētas ielās parasti sastop naktīs, ik pa brīdim pārsteigumi gadās arī gaišā dienas laikā! Šoreiz runa ir par diviem aizdomīgiem velobraucējiem.

Notikumi risinājušies šādi – policijas ekipāža patrulējusi un ievērojusi divas aizdomīgas personas. Nojaušot, ka jaunie vīrieši vairās no likumsargiem, vīri sekojuši velobraucējiem un iestūrējuši tajā pašā degvielas uzpildes stacijā, kurā patvērumu meklējuši aizdomīgie velobraucēji.

Foto:

Vēlāk, jau uzsākot sarunu ar iespējamajiem ļaundariem, viens no viņiem atzīstas, ka viņa kabatā ir neliels iepakojums ar marihuānu, kā arī paciņa apreibinošo recepšu medikamentu. Aptuveni vienlaikus pa rāciju atskan ziņa, ka otru no jaunajiem vīriešiem labprāt satiktu Valsts policijas darbinieki – izrādās, ka viņš jau kādu laiku ir bijis izsludināts policijas meklēšanā. Vēl vēlāk izrādās, ka divriteņi, ar kuriem pārvietojušies vīrieši, bijuši zagti.

Abiem aizdomīgajiem tipiņiem pēc notikušā piedāvāta brīnišķīga iespēja kādu brīdi atpūsties aiz restēm, savukārt kārtības sargi ķērušies pie velosipēdu likumīgo īpašnieku meklējumiem.

Skaties video un uzzini, kā viss notika!

0 Komentāru