Gaišā dienas laikā apzog Beinerta veterināro klīniku

Komentāri

Veterinārārsts Jānis Beinerts ļoti gaida atgriežamies savā klīnikā kādu no apmeklētājiem. Viņš, aizejot, sev līdzi paņēmis klīnikas mobilo tālruni. Būtu ļoti vēlams to atdot īpašniekiem.

Bija parasta darba dienas pēcpusdiena Beinerta veterinārajā klīnikā. Klientu bija daudz, darbinieki strādāja cītīgi, un atlika administratoram uz īsi brīdi novērsties, lai kaut ko pameklētu kartotēkā, kad telpās, neviena nepamanīts, ienāca vēl viens apmeklētājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neviena sasirguša dzīvnieka uz rokām viņam nebija, un arī dakteru konsultācijas viņam nebija nepieciešamas. Viņš nāca zagt un darīja to ļoti veikli. Īss skatiens, lai novērtētu situāciju, pārliekšanās pāri letei un viss – klīnikas mobilais tālrunis aizceļoja nezināmā virzienā.

Pazudušais telefons nav nekāds viedtālrunis – tas ir vienkāršs un lēts, un lielākā tā vērtība ir kontakti, kas tajā saglabāti un fakts, ka daudzi klienti tieši pa šo tālruņa numuru sazvana klīniku ik dienu. Tagad tas vismaz uz kādu brīdi nebija iespējams, līdz tika atjaunota SIM karte.

Dakteris Beinerts policijai nav ziņojis par zādzību. Viņš pagaidām cer, ka zaglis pats sevi ieraudzīs televīzijas ekrānos, nokaunēsies un gribēs situāciju nokārtot bez nīkšanas pie likumsargiem un, visticamāk, – kārtējās sodāmības.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl