Gaiļezera dzelmē atrod jaunieša līķi. Visas pazīmes liecina, ka tas ir pazudušais Kristiāns…

1 komentārs
Gaiļezera dzelmē atrod jaunieša līķi. Visas pazīmes liecina, ka tas ir pazudušais Kristiāns…
Foto: F64

Otrdien Gaiļezerā atrasts miris jaunietis, kas, iespējams, ir bezvēsts pazudušais puisis, kuru tuvinieki meklēja jau teju divas nedēļas.

Tuvinieki bezvēsts pazudušo Kristiānu meklēja kopš 3. decembra. Meklēšanā iesaistījās Latvijas iedzīvotāji, jaunieša fotogrāfija tika izplatīta internetā. Par notikušo pārdzīvoja gan tuvinieki, gan pavisam sveši cilvēki.

Pagājušajā nedēļā Gaiļezera krastā netālu no vietas, kur videokameras pēdējo reizi bija fiksējušas jaunieti, tika atrasta viņa soma. Brīvprātīgie sāka pārmeklēt ezeru. No sākuma meklēja ar suņa palīdzību, taču neveiksmīgi. Vēlāk ņēma talkā robotu un ar videokameru rūpīgi pārmeklēja ezera dzelmi.

Foto

Pirmdien tika pamanīts kas aizdomīgs, un šodien, kad laikapstākļi to atļāva, proti, kad bija gaišs, ūdenslīdēji no ezera izcēla jauna cilvēka ķermeni. Vēl gan jāveic visas nepieciešamās darbības, lai pārliecinātos, vai tas tiešām ir bezvēsts pazudušais Kristiāns, taču patlaban visas pazīmes par to liecina.

Tagad jau darbs speciālistiem – noteikt, kā iestājusies nāve. Vai tā bijusi pašnāvība, vai arī jaunietim pazušanas rītā kas nodarīts. Mēs izsakām līdzjūtību bojāgājušā tuviniekiem.

Video