Gada laikā Latvijā bez vēsts pazuduši 800 cilvēki

Komentāri

Ik gadu Latvijā par bezvēsts pazudušiem tiek izsludināti aptuveni 800 cilvēku, kas nozīmē, ka katru dienu mūsu valstī pazūd vairāk nekā divi cilvēki. Viņi vidū gandrīz trešdaļa ir nepilngadīgas personas, noskaidrojis LNT raidījums ”900 sekundes”.

Drūmajā statistikā tiek iekļauti visi cilvēki, par kuriem policijā saņemtas ziņas, ka tie laikus nav atgriezušies mājās vai arī ar kuriem ārzemēs zaudēti kontakti. Tas nozīmē, ka bezvēsts pazudušā meklēšana var ilgt vien dažas stundas, tomēr ir arī cilvēki, kurus policija meklē gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielāko daļu pazudušo izdodas atrast, tiesa, ne vienmēr dzīvus. Aptuveni vienā desmitajā daļā pazušanas gadījumu cilvēki tiek atrasti miruši.

Šogad meklēšanā bijuši izsludināti 387 cilvēki, no kuriem izdevies atrast nedaudz vairāk nekā 300, bet teju 80 cilvēku liktenis nav zināms.

Neatsverama šo cilvēku meklēšanā ir speciāli apmācīto suņu palīdzība. Šogad ”Bezvēsts.lv” komanda piedalījusies 41 meklēšanas operācijā, bet pērn – 60 operācijās. Plašāk par šo tematu uzziniet LNT raidījuma “900 sekundes” sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl