7 komentāri

Kādas jaunas sievietes izdarības pašā pilsētas centrā, šķiet, pat pretendē uz titulu “Gada cūcība”! Ko tad sastrādājusi jaunā meitene no Spānijas?

Pirms pāris dienām kāda jauna sieviete likusi šausmās ieplest acis pat pieredzējušiem videonovērošanas centra darbiniekiem. Savas dabiskās vajadzības “dāma” nokārtoja pie Brīvības pieminekļa saliktajos ziedos.

Šokējošo rīcību pamanījuši arī pāris garāmgājēji, kuri, iespējams, pat ko uzsaukuši jaunkundzei, jo viņa pieraušas kājās un cenšas nozust no notikuma vietas. Brīdī, kad sieviete jau devās pāri laukumiņam Raiņa bulvāra virzienā, kadrā parādījās vēl kāds vīrietis, kurš mērķtiecīgi devās pa pēdām sievietei, kā arī skrienošs likumsargs, kurš jau bija saņēmis ziņu par neredzēto cūcību.

Acīmredzot pārkāpēja tik tiešām spējusi pārliecināt kārtības sargus par to, ka viņa no sirds nožēlo izdarīto, jo čurāšana pie pieminekļa noliktajos ziedos jaunkundzei izmaksājusi vien 70 eiro.

Foto

 

TOP komentāri

 • cinitajs
  +5 +5 0

  cinitajs

  kadi 70 eiro soda nauda? Par necienu pret citu valsts nacionaliem simboliem tas tautas svetam vietam vajag 700 eiro.
 • ghjgjgjg
  +4 +4 0

  ghjgjgjg

  iesim un dirsīsim par 70 eiro, fantastiski, sodu sistēma pret iebraucējiem te nekāda, būtu vietējais, td uzreiz norautos pa 5 reizēm striktāk, bet kaut kāda pridrilla iet un dirš!
 • aldis
  +2 +2 0

  aldis

  to jau viegli sajaukt ar aizslēgtu tualeti, tāpēc jau arī sajauc un nokārto vajadzības

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl