Francijā aizturēts Latvijas iedzīvotājs, kurš, iespējams, slepkavojis Maltas pagastā

0 Komentāru
Francijā aizturēts Latvijas iedzīvotājs, kurš, iespējams, slepkavojis Maltas pagastā
Foto: brittgow /Flickr

Francijā aizturētais Latvijas iedzīvotājs, iespējams, pastrādājis vairākas slepkavības Rēzeknes novada Maltas pagastā, šodien žurnālistus informēja Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins un VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Jurijs Vasiļjevs.

Aizturētais vīrietis ir Latvijas iedzīvotājs, kurš Francijā uzturējies kā viesstrādnieks. Šajā valstī viņu arī aizturēja. Slepkavības pastrādātas Rēzeknes novada Maltas pagastā.

Aizturētais ir dzimis 1981. gadā. Nogalinātie ir vietējie Maltas iedzīvotāji. Divi no nogalinātajiem atrasti privātmājā šovasar. Viņiem tika konstatētas cirstas brūces. Aizturētajam par šiem noziegumiem draud mūža ieslodzījums.

Jau ziņots, ka Latgales reģiona pārvaldes darbinieki sadarbībā ar Francijas policiju aizturējuši 1981.gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par divu vīriešu slepkavību Maltā šogad jūnijā. Līdz aizturēšanai oktobra beigās vīrietis uzturējies Francijā. Policijai ir aizdomas par aizturētā vīrieša saistību ar vēl kādu pirms vairākiem gadiem pastrādātu slepkavību.

0 Komentāru