Komentāri

Francijā aizturētais Latvijas iedzīvotājs, iespējams, pastrādājis vairākas slepkavības Rēzeknes novada Maltas pagastā, šodien žurnālistus informēja Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins un VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Jurijs Vasiļjevs.

Aizturētais vīrietis ir Latvijas iedzīvotājs, kurš Francijā uzturējies kā viesstrādnieks. Šajā valstī viņu arī aizturēja. Slepkavības pastrādātas Rēzeknes novada Maltas pagastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais ir dzimis 1981. gadā. Nogalinātie ir vietējie Maltas iedzīvotāji. Divi no nogalinātajiem atrasti privātmājā šovasar. Viņiem tika konstatētas cirstas brūces. Aizturētajam par šiem noziegumiem draud mūža ieslodzījums.

Jau ziņots, ka Latgales reģiona pārvaldes darbinieki sadarbībā ar Francijas policiju aizturējuši 1981.gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par divu vīriešu slepkavību Maltā šogad jūnijā. Līdz aizturēšanai oktobra beigās vīrietis uzturējies Francijā. Policijai ir aizdomas par aizturētā vīrieša saistību ar vēl kādu pirms vairākiem gadiem pastrādātu slepkavību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl