Krievijas pilsoņi iekļūst smagā avārijā uz Ventspils šosejas

5 komentāri
Krievijas pilsoņi iekļūst smagā avārijā uz Ventspils šosejas
Foto: Alberts Dinters

Šodien notikusi smaga autoavārija uz Rīgas–Ventspils šosejas pie pagrieziena uz Kandavu. Avārijā iekļuvusi Volkswagen markas automašīna ar Krievijas valsts numuru zīmēm. Arī auto pasažieri – vīrietis un sieviete – ir Krievijas pilsoņi.

Auto iekļuva avārijā, apdzenot citu transportlīdzekli, taču pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ autovadītājs nesavaldīja spēkratu, un tas, notriecot ceļazīmes un veicot “kūleni”, iebrauca grāvī. Uzreiz pēc avārijas pie auto piesteidza aculiecinieki un garāmbraucošie, kas ar kājām izsita mašīnas stiklus un izvilka no auto abus cietušos. Vīrietis bija acīmredzami pārsitis galvu, bet sieviete sūdzējās par ļoti asām sāpēm krūšu rajonā. Abi pasažieri tika izvilkti no mašīnas vēl pirms operatīvo dienestu ierašanās.

Kā pirmais no palīdzības dienestiem ieradās ugunsdzēsēji, tad ātrās palīdzības ekipāža un tad visbeidzot policija. Pēc brīža arī ieradās otra ātrās palīdzības automašīna. Pēc pirmās palīdzības sniegšanas mediķi pavēstīja, ka vīrietim, visticamāk, ir smadzeņu satricinājums, bet sievietei varētu būt lauzts vai arī ļoti sasists krūšu kauls.

Abi pasažieri ir smagā stāvoklī.

Vairāk informācijas par notikušo sekos.

5 komentāri