Krievijas pilsoņi iekļūst smagā avārijā uz Ventspils šosejas

5 komentāri
Krievijas pilsoņi iekļūst smagā avārijā uz Ventspils šosejas
Foto: Alberts Dinters

Šodien notikusi smaga autoavārija uz Rīgas–Ventspils šosejas pie pagrieziena uz Kandavu. Avārijā iekļuvusi Volkswagen markas automašīna ar Krievijas valsts numuru zīmēm. Arī auto pasažieri – vīrietis un sieviete – ir Krievijas pilsoņi.

Auto iekļuva avārijā, apdzenot citu transportlīdzekli, taču pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ autovadītājs nesavaldīja spēkratu, un tas, notriecot ceļazīmes un veicot “kūleni”, iebrauca grāvī. Uzreiz pēc avārijas pie auto piesteidza aculiecinieki un garāmbraucošie, kas ar kājām izsita mašīnas stiklus un izvilka no auto abus cietušos. Vīrietis bija acīmredzami pārsitis galvu, bet sieviete sūdzējās par ļoti asām sāpēm krūšu rajonā. Abi pasažieri tika izvilkti no mašīnas vēl pirms operatīvo dienestu ierašanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pirmais no palīdzības dienestiem ieradās ugunsdzēsēji, tad ātrās palīdzības ekipāža un tad visbeidzot policija. Pēc brīža arī ieradās otra ātrās palīdzības automašīna. Pēc pirmās palīdzības sniegšanas mediķi pavēstīja, ka vīrietim, visticamāk, ir smadzeņu satricinājums, bet sievietei varētu būt lauzts vai arī ļoti sasists krūšu kauls.

Abi pasažieri ir smagā stāvoklī.

Vairāk informācijas par notikušo sekos.

TOP komentāri

 • tur
  0 0 0

  tur

  Starp citu, tur ir ļoti labs ceļš, bet autovadītāji brauc kā negudri - apdzen nepārredzamā vietā un veic citus neprognozējamus manevrus.
 • Bezsmadzeņu
 • janis
  0 0 0

  janis

  Pat krievi nav pieradusi pie tik sliktas celu kvalitates kada ir pie mums tapec ari ta sanaca.... ps.... Edgar, viniem ir tiesibas seit justies ka majas jo liela dala latvijas teritorija ir pardota krievijai.... latvijas ipasumus var nopirkt jebkurs kuram ir velme un lidzekli... protams skarbi bet ta ir realitate

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl