FOTO, VIDEO! Vēja brāzmas nedēļas izskaņā nodara pamatīgus postījumus

Komentāri

Vēja brāzmas ne vien liek vēlreiz apbrīnot dabas varenību, bet arī pavisam praktiskā veidā to atgādina – proti, dažviet Latvijas iedzīvotājiem darba nedēļas beigās vējš nodarījis pamatīgus postījumus, ziņo raidījums Degpunktā.

Piektdien, 18. martā, pēcpusdienā Ieriķu ielā spēcīga vēja brāzma nogāza kādu koku – tas uzkrita trim automašīnām, radot nelielus bojājumus. Automašīnu īpašniekiem paveicās tikai tāpēc, ka viņi nekad koku paēnā neliek savus spēkratus, jo koku zaros regulāri sēž putni un apķēzī zem tiem noliktos braucamrīkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Vēl daudzviet Latvijā spēcīgais vējš piektdien nodarījis lielākus un mazākus postījumus. Piemēram galvaspilsētā Valsts ieņēmumu dienesta ēkai stiprais vējš izgāzis durvju stiklu, savukārt vēl kādai mašīnai Vietalvas ielā pie Rīgas 55. vidusskolas arīdzan uzgāzies koks.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl