FOTO, VIDEO! Kas īsti notika Ķekavā? Kādēļ sākās trakais ugunsgrēks?

Komentāri

Otrdien, 12. aprīlī, Ķekavas pusē pamatīgi pasliktinājās gaisa kvalitāte, jo kāds drosminieks izdomāja aizdedzināt kaudzi ar vecām riepām, turklāt ugunsgrēks tālāk pārmetās uz pērno zāli un dega milzīgā platībā.

Ķekavas iedzīvotāji un autovadītāji, kuri otrdienas pēcpusdienā brauca cauri novadam, gaisā redzēja milzīgus, melnus dūmus. Aculiecinieki Gatis un Edgars iesūtījuši video un informēja, ka, iespējams, Celtnieku ielas galā deg kādas pamestas ražošanas telpas. Atbraukušie ugunsdzēsēji noskaidroja, ka milzīgo dūmu cēlonis ir degoša riepu kaudze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābējs piebilst, ka šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad, dzēšot kūlu, tuvumā ir ūdens,  – šādi apstākļi krietni atvieglo un paātrina glābšanas darbus.

Ugunsgrēka iemeslus noskaidro policija, taču, visticamāk, kāds aizdedzinājis pamesto riepu kaudzi, un no tās tad arī tālāk sākusi degt kūla.

Foto

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl