FOTO, VIDEO! Kas īsti notika Ķekavā? Kādēļ sākās trakais ugunsgrēks?

Komentāri

Otrdien, 12. aprīlī, Ķekavas pusē pamatīgi pasliktinājās gaisa kvalitāte, jo kāds drosminieks izdomāja aizdedzināt kaudzi ar vecām riepām, turklāt ugunsgrēks tālāk pārmetās uz pērno zāli un dega milzīgā platībā.

Ķekavas iedzīvotāji un autovadītāji, kuri otrdienas pēcpusdienā brauca cauri novadam, gaisā redzēja milzīgus, melnus dūmus. Aculiecinieki Gatis un Edgars iesūtījuši video un informēja, ka, iespējams, Celtnieku ielas galā deg kādas pamestas ražošanas telpas. Atbraukušie ugunsdzēsēji noskaidroja, ka milzīgo dūmu cēlonis ir degoša riepu kaudze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābējs piebilst, ka šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad, dzēšot kūlu, tuvumā ir ūdens,  – šādi apstākļi krietni atvieglo un paātrina glābšanas darbus.

Ugunsgrēka iemeslus noskaidro policija, taču, visticamāk, kāds aizdedzinājis pamesto riepu kaudzi, un no tās tad arī tālāk sākusi degt kūla.

Foto

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl