FOTO: vērienīgi! Kravas vilcienā atrod 1,7 miljonus kontrabandas cigarešu

2 komentāri
FOTO: vērienīgi! Kravas vilcienā atrod 1,7 miljonus kontrabandas cigarešu
VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas–Baltkrievijas robežas, atklāja 1,7 miljonus cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām kontrabandu.

26. novembrī Indras muitas kontroles punktā, veicot no Baltkrievijas Republikas iebraukuša kravas vilciena sastāva muitas kontroli, muitas amatpersonas vagonā ar kukurūzas graudu kravu konstatēja kastes, kurās atradās vairāk nekā 1,2 miljonus NZ Gold un 390 tūkstošu Premjer markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par konstatētajiem muitas noteikumu pārkāpumiem uzsāktas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās. Lietu materiāli nosūtīti VID Muitas policijas pārvaldei jautājuma izskatīšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

Tāpat Indras muitas kontroles punkta amatpersonas, šodien pārbaudot citu no Baltkrievijas Republikas iebraukušu kravas vilcienu, vienā no vagoniem ar akmeņogļu kravu konstatēja 10 melnos polietilēna maisos iepakotas kastes. Tajās atradās 100 000 gab. Premjer markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Foto:

TOP komentāri

 • Raimonds Cellers
  0 0 0

  Raimonds Cellers

  TAPĒC JAU CENTRĀLTIRGŪ «PREMJER«CIGARETES VAR NOPIRKT AR ATLAIDI,TĀ TEIKT PAR AKCIJAS CENU.
 • ES
  0 0 0

  ES

  Vai tiešām mums nav iespējams noslēgt šos darboņus?Kam pieder vilcieni un krava?Tiem ir jāatbild.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl