Komentāri
FOTO: ugunsdzēsēji turpina dzēst pamestu ēku bijušās Radiotehnikas teritorijā
Foto: F64

Svētdien no rīta plkst. 6.25 ugunsdzēsēji glābēji saņēmuši izsaukumu uz Kurzemes prospektu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā ēkā, kas atrodas rūpnīcas Radiotehnika teritorijā. Dzēšanas darbi patlaban, 3. augusta pēcpusdienā, vēl turpinās, portālu Skaties.lv informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ugunsgrēks izcēlies trīsstāvu ēkas cokolstāvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbi vēl aizvien notiek. Portālam VUGD pārstāve Marita Masule stāstīja, ka situāciju apgrūtina tas, ka patlaban ēkā nevar iet iekšā, jo tā draud sabrukt.

Dzēšot ugunsgrēku, viens ugunsdzēsējs glābējs guva kājas traumu un tika hospitalizēts.

Glābējiem nav informācijas par to, kas ir ēkas īpašnieki, zināms vien tas, ka tā ir neapsaimniekota ēka.

Patlaban, 3. augusta pēcpusdienā, ap plkst. 12.50, ugunsgrēka vietā atrodas viena autocisterna un septiņi ugunsdzēsēji.

Jau ziņojām, ka pēc vairāk nekā desmit stundu ilgiem dzēšanas darbiem ēkas iekšpusē drošības apsvērumu dēļ ugunsgrēka dzēšanas darbi tika turpināti no ēkas ārpuses.

Pagājušajās brīvdienās, laika posmā no šā gada 1. augusta plkst. 6.30 līdz 3. augusta plkst. 6.30, VUGD saņēma 83 izsaukumus – 36 uz ugunsgrēku dzēšanu un 35 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt 12 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Skaties foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl