Komentāri
FOTO: ugunsdzēsēji turpina dzēst pamestu ēku bijušās Radiotehnikas teritorijā
Foto: F64

Svētdien no rīta plkst. 6.25 ugunsdzēsēji glābēji saņēmuši izsaukumu uz Kurzemes prospektu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā ēkā, kas atrodas rūpnīcas Radiotehnika teritorijā. Dzēšanas darbi patlaban, 3. augusta pēcpusdienā, vēl turpinās, portālu Skaties.lv informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ugunsgrēks izcēlies trīsstāvu ēkas cokolstāvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbi vēl aizvien notiek. Portālam VUGD pārstāve Marita Masule stāstīja, ka situāciju apgrūtina tas, ka patlaban ēkā nevar iet iekšā, jo tā draud sabrukt.

Dzēšot ugunsgrēku, viens ugunsdzēsējs glābējs guva kājas traumu un tika hospitalizēts.

Glābējiem nav informācijas par to, kas ir ēkas īpašnieki, zināms vien tas, ka tā ir neapsaimniekota ēka.

Patlaban, 3. augusta pēcpusdienā, ap plkst. 12.50, ugunsgrēka vietā atrodas viena autocisterna un septiņi ugunsdzēsēji.

Jau ziņojām, ka pēc vairāk nekā desmit stundu ilgiem dzēšanas darbiem ēkas iekšpusē drošības apsvērumu dēļ ugunsgrēka dzēšanas darbi tika turpināti no ēkas ārpuses.

Pagājušajās brīvdienās, laika posmā no šā gada 1. augusta plkst. 6.30 līdz 3. augusta plkst. 6.30, VUGD saņēma 83 izsaukumus – 36 uz ugunsgrēku dzēšanu un 35 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt 12 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Skaties foto!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl